SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Czy każdy następny dodatkowy gram białka po przekroczeniu 2g/kg bd odkładany w postaci fatu lub też bedzie przerabiany na glukoze, i faktycznie wszystko po przekroczeniu tej bariery 2g/kg nie zostanie wykorzystane przez organizm do nadbudowy? Pytam bo sam stosuje od jakiegos czasu diete na mase w której trzymam poziom 2,5 i jestem ciekaw czy przez ten cały czas niepotrzebnie taki poziom utrzymywałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
nie, przynajmniej nie codziennie..
dziennie nasze zapotrzebowanie rowniez sie waha. zalezy od tego co robisz danego dnia, jak ciezko trenujesz, jak sie regenerujesz itp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
W przypadku DNT przycinałem kcal z węgli właśnie ze względu na mniejszą aktywność, ale w takim razie lepiej byłoby gdyby białko też zeszło do niższego poziomu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
mozna rowniez przycinac bialko, ale nie mniej niz te 1,8g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
większość nadmiaru białka rozpraszane jest w formie ciepłą ( TEF ) do 30 %
ale oczywiście też może być konwertowane na ketokwasy, i następnie glukoze jeśli nadwyżka kcal jest spora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
bo właśnie tak przeglądając różne dzienniki na forum czy też prośby o korekty diety wszędzie jest zalecane 2g/kg i ani grama wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wjecej jak 3g nie ma co dawaćchyba ze na bombce ktośjest.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Racja, ale zdziwiło mnie przekonanie gdzie ilekroć ktoś sie pyta o ewentualne korekty w diecie i wychodzi ze ma nawet tylko nieznacznie wiecej ponad 2 to zaraz jest poprawainy że dawanie ponad 2 nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
od 1,8 do 2.5 to normalne ilości. Każdy ma też inne podejście do odżywiania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Redukcja mi coś stoi 3 tydz, o ile 2 rozumiem, to ten ostatni dieta powyżej 90% trzymana.. wrzucam cheat daya w sob, myślałem żeby węgle podbić i tł obciąć (makrosy 180ww, 240b, 100 tł), dobry pomysł? Coś jeszcze mogę zrobić? :D

Zmieniony przez - Randozz w dniu 2014-09-08 17:42:52
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium