SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190892

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
Czy jeżeli jem ponad 30 jajek tygodniowo.. to warto zrobić badania na cholesterol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Czy będąc na masie warto zrobić sb raz na jakiś czas jakiś dzień treningowy w którym nie będzie sie niemal wgl spożywało węgli (tylko z warzyw) w celu płukania glikogenu i utrzymania dobrego poziomu reagowania na węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 265 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12379
Siemanko ,to znowu ja. Mianowicie znowu w sprawie stawu skokowego.. jestem juz po zdjęciu gipsu jakś chodzę kulejąc(wiadomo dzien po zdjeciu gipsu) dlatego mam dla was pytanie a mianowicie : Jak rozciągnąć ten staw jakie cwiczenia wykonywać by odzyskał on dawną sprawność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1117
ja dziennie jem 5 jajek :D 3 rano gotowane i 2 sadzone, wiec 7x5 = 35 xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3302
Witam mam takie pytanie czy część chwytna gryfu jest zawsze takiej samej długości,czy jeżeli kupie dłuższy gryf to i część chwytna będzie dłuższa czy wszędzie będzie taka sama ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do jajek to tutaj wiele osób je nawet po 100 tygoniowo, nie przejmuj się nie są one szkodliwe.


Massi cześći chwytne gryfu są różnej długości, zazwyczaj jest to wszystko opisane przez producenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
superblake
Czy jeżeli jem ponad 30 jajek tygodniowo.. to warto zrobić badania na cholesterol ?


cholesterol egzogenny ( ten który dostarczamy z zewnątrz nie ma wpływu na poziom cholesterolu endogennego tego w krwii, na to ma wpływ tryb życia, spożycie tłuszczów trans, i innych antyodżywczych substancji )

infernol
Czy będąc na masie warto zrobić sb raz na jakiś czas jakiś dzień treningowy w którym nie będzie sie niemal wgl spożywało węgli (tylko z warzyw) w celu płukania glikogenu i utrzymania dobrego poziomu reagowania na węgle?


to się nazywa depletion, owszem ma to sens, w celu nadkompensacji glikogenu, ale raczej na redukcji się to sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
superblake zrobic zawsze mozna, jak masz 14 lat to je nie wiem czy aż taka ilość Ci potrzebna tych jajek, szkodliwe nie ma co przesadzać z ich ilością, jakiś umiar trzeba mieć.

Czesiek43 z tą stówką to chyba trochę Cię poniosło, a i nie porównujmy osób wysoce wytrenowanych i na bombie.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-08-26 19:27:10

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
popuri, a na masie nie sprawdziłoby sie? Bo w sumie dzięki podtrzymaniu dobrego poziomu reagowania na węgle można łapać w miare dobrą mase jednocześnie kontrolując przyrost tłuszczu. Popraw mnie jesli źle mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jest to sprawa zbyt złożona, wynikjąca z gospodarki insulinowej, leptynowej Twojego organizmu, całego jadłospisu, ilość nadwyżki kcal, poziomu BF, więc ciężko mi cokolwiek stwierdzić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium