SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190821

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
tak wiec dlatego mysle, by pobudowac mase z 4-5 miesiecy a potem zaczac szykowac sie do triathlonu. Podoba mi sie traithlon, ale rowniez chce wygladac , nei chce byc takim chudzielcem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
J.W

Im więcej wysiłku strice tlenowego dłuższego niż powiedzmy 60 minut tym trudniej budować masę mięśiową, gdyż są to antagonistyczne procesy, ale wszystko się da :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Do tego wcześniejszego; chodziło mi o to, czy takie np, gorzkie z wedla itd mają około 64-5% kakao w sobie to lepiej zainwestować w te 80%+, czy nie ma aż takiej różnicy? chodzi mi o sporadyczne jedzenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
nie ma :)
ale to jest kwestia jak ta sporadyczność wygląda, czy kilka kostek na tydzień, czy tabliczka :)
po prostu czekolada z większą ilością kakao, jest bardziej prozdrowotna i mniej przetworzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4349
witam jakis dobry kalkulator zywieniowy na telefon z androidem polecacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
ile cwiczen polecacie na miesnie skosne brzucha ? Dalem spiecia brzucha lezac oraz unoszenie nog w podporze i nie wiem czy jedno czy dwa na skosy dac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jedno starczy a możesz w ogóle nie dawać np jak masz wiosło hantlą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
to np. spiecia brzucha lezac bokiem moga byc?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium