SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190860

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1163
maksss
Mam pytanko :) Sa takie dni ze po prostu nie chcr sie cwiczyc jakie macie rady lub jak sobie z tym radzicie?



Znam ten ból. No cóż to zależy tylko od Twojej silnej woli. Jak mi sie nie chcę to zdejmuje koszulkę, patrze w lustro po czym spoglądam na mój autorytet i to jaką sylwetkę pragnę osiągnąć. I od razu mam ochotę iść na siłownie.

Dziennik treningowy |==> http://www.sfd.pl/[DT]_MateO_robi_forme-t1101305.html 
NEVER BACK DOWN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Odpoczynek jest bardzo potrzebny nawet :) więc taka przerwa może pomóc, jeśli oczywiście nie jest co 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1163
popuri
Odpoczynek jest bardzo potrzebny nawet :) więc taka przerwa może pomóc, jeśli oczywiście nie jest co 2 tygodnie


Cm nie spadł, a to jest ważne. Od 30 czerwca do 10 lipca i od 12 sierpnia do 19 myślę. Bo 19 szwy zdejmują. Ale pewnie w poniedziałek już pójdę 18 na siłownie xd

Dziennik treningowy |==> http://www.sfd.pl/[DT]_MateO_robi_forme-t1101305.html 
NEVER BACK DOWN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1598
To jak sie motywujecie panowie do treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Nie obrażę się, jak ktoś odpowie mi na moje pytanie, bo po co zakładać osoby temat? A niedługo to zginie w natłoku postów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1163
anubis84
Akashi7 olej te programy 100 pompek, podciągnieć itp, gdzie w codziennym życiu są Ci potzrebne takie umiejętności.

infernol leć jak w rozpisce


Tutaj masz napisane co masz zrobić. Ale po Twojej reakcji sądzę, że nie masz zamiaru tego zmienić. Na siłowni sobie zrób bardziej intensywne treningi a czas kiedy robiłeś te pompki itp. przeznacz na regeneracje.

Dziennik treningowy |==> http://www.sfd.pl/[DT]_MateO_robi_forme-t1101305.html 
NEVER BACK DOWN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
maksss
To jak sie motywujecie panowie do treningu?


jak mam zły nastrój. To zmieniam go i idę na siłkę :)
a jeśli chodzi o samą motywację zewnętrzną to muzyka na uszy, agresja i jedziesz z ciężarem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1163
popuri
maksss
To jak sie motywujecie panowie do treningu?


jak mam zły nastrój. To zmieniam go i idę na siłkę :)
a jeśli chodzi o samą motywację zewnętrzną to muzyka na uszy, agresja i jedziesz z ciężarem :)


Jest dokładnie tak jak mówisz. Jeżeli komuś się nie chce to wiadomo, że mu się od czapy nie zachce.
Jak ktoś chce ćwiczyć to musi mieć zapał do tego.

Zmieniony przez - LaMaTeusz w dniu 2014-08-15 21:37:54

Dziennik treningowy |==> http://www.sfd.pl/[DT]_MateO_robi_forme-t1101305.html 
NEVER BACK DOWN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Ja szanuję każdą odpowiedź, ale jednak może ktoś mieć inne zdanie, które poparte argumentami może bardziej wpłynąć na mnie ;) Co nie zmienia faktu, że za każdą odpowiedź dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja mam bardzo czesto ze nie chce mi sie isc na trening, mala ilosc snu a niewyspanym cwiczyc sie nie chce, ale zazwyczaj po 10-15 minutach na silce juz sie wkrecam w trening
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium