SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja wolę stewię od aspartamu, to aspartam właśnie dla mnie ma dziwny posmak. Ksylitol używam smak jak cukier no i wiadomo on ma kalorie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
dokladnie , tez wole stevie od zwykłego słodzika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Randozz
Kilka dni temu wstawiałem dietę, ale od paru dni mam jednak trochę mniej tego kuraka i ryżu niż w planach, bo nie chce mi się dokrajać i ważyć mięsa, ani zostawiać pół worka ryżu.
Reszta posiłków taka sama, zostawiać tak jak jest czy dodać jakiś posiłek? I ciągnąć na razie na samej diecie, czy dodać już aeroby? nie chcę też od razu za nisko zejść z deficytem, bo później może lecieć nie będzie chciało albo co :D







podbijam, anubis, co miało oznaczać 'może być?' Że zostawić tak jak jest? jeśli tak, to za ile zacząć dodawać aero? jak na razie tydzień tak siedzę, z 2kg spadło (pewnie woda).. i nie, rozkładam na kilka porcji kuraka, białko też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
mi ciagle mama gada ze raka bede mial od tego aspartamu.... co do ziemniakow to nie maja one czasem bardzo duzego IG? ksylitol wiem ze ma kalorie ale ja slodzikow i tak bardzo zadko uzywam to raczej glownie do pancakes czy czasem do kawy wiec te kcal nie beda dziennie dostarczane i z tego co sie orientuje ksylitol ma bardzo niskie IG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ale niech da jakiś dowód :D
IG posiłków nie jest rzetelnym wskaźnikiem dietetycznym
http://potreningu.pl/diety/artykuly/1595/indeks-glikemiczny-wartosciowy-wskaznik

Zmieniony przez - popuri w dniu 2014-07-31 20:54:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Randozz no to Ci powiem trochę tego kuraka sporo, moze zejdź o połowe i dodaj jakiś posiłek z innym mięsem czy rybą, aero powli mozesz kręcić, trochę kondycji złapiesz już.

Co do IG nie można tego pod uwagę dosłownie brać, bo np łyk piwa IG 100 nie zaszkodzi, jak kilogram owoców o niskim IG

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
ja bym chcial zrobic sobie jeden dzien w diecie co same ziemniaki bym jadl czyli jakies 1,5kg na dzien, bo w 100g jest 20g wegli. Jaki najlepszy sposob ich przyrzadzania polecacie? i w ogole pewnie dodatek tluszczu, otrebow do posilku by nieco zmniejszyl IG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ugotuj i tyle, jak chcesz mozesz je podgotować z 10 min pokroić w plasterki skropić oliwką i do piekarnika.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium