SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190922

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
w lidlu promo na łososia , wbijac ja zakupiłem i pomroziłem

po treningu tez sie nada jak tłuszcze ci nie przeszkadzaja

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-08-05 21:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
od jutra w polo promo na cyca po 11zl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
ze skórą Tom wiec uwazaj bo mogą być duze odpady ja bez skóry mam za 12 zeta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
myslalem, ze golasek%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2252
Siema, na razie zaczynam robić nogi gdyż miałem kontuzje, i pojawił się pewien problem a mianowicie nie dam rady zniżyć pośladków odpowiednio nisko bo gdy to robię to jest to kosztem dużego nachylenia tułowia lub oderwania nóg od podłoża, jakie mięsnie powinienem rozciągać aby rozwiązać ten problem>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
mała mobilność stawu skokowego. Podstaw sobie jakąś podkładkę pod pięty podczas pzrysiadów np. małe talerze powinno pomóc, po pewnym czasie zmniejsz podstawki.
Rób stretching ( szczególnie tej części )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
Od razu Przepraszam że zadam takie pytanie, ponieważ one nie pasuje do tego forum.. ale taki jeden mnie tak wk**wił że normalnie nie wytrzymuje...
Brat cioteczny mojej Dziewczyny.. jest o 5 lat starszy. i od pewnego czasu pisze do niej że jej się ona śni.. jak się całują.. leży na nim i go całuje.. teraz np zadał pytanie czy chce o seksie pisać.. Normalnie nerwowo nie mogę z tego pisania, mądry człowiek by tak chyba nie pisał co nie ? on lubi taki dziewczyny co mają po 14,15 lat.. w swoim wieku nawet żadnej nie zaczepi.. mam ochote go pobic ale czy to dobry pomysł ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Panowie dajcie mu też ten bon SFD o wartości 150zł

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17623
Jutro mu zrobie najazd na chate.. nie wiem co mu zrobie.. karetka go może zabrać, taki kozaczek... 19 lat 60kg i 170 wzrostu..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium