SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190894

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
Masło orzechowe z takim składem: prażone orzeszki ziemne 93%, brązowy cukier trzcinowy, olej roślinny, sól morska będzie dobre na co dzień, naprzemiennie z migdałami? (20g)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9802
dlaczego? ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo prażone orzeszki ziemne to nie orzechy, a dodatek soli i cukru bynajmniej nie ma korzystnego wpływu na efekt końcowy. Jak chcesz to jedz, nie zginiesz od tego, ale do migdałów to się nie umywa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
Podajcie jakies dobre cwiczenia na nogi czworki i dwojki , nie wymagajce pomocy obu rak poniewaz jedna dlon prawą mam w gipsie , przysaidy odpadaja , mam w planie wykroki , wypych na suwnicy , prostowanie nog na maszynie na czworki , i na maszynie dwojki w lezeniuu brzuchem , co jeszcze?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć, mam 18 lat jestem kobietą, mam 172cm i waże 65kg. Chce zrobić dobrą redu i na zawsze pożegnać zbędny fat. Ogólnie ogarnęłam już wszystko nt. redukcji i motywacja jest mega...tylko że za 2 dni mam wyjazd w góry od czw. do niedzieli. Zdana jestem na jedzenie które tam będzie...ogólnie będą rowery, spacery itp, pewnie wyrwe się biegać...bede się starać jeść mniej ale czy np. kromka pszennego chleba (jeśli innego nie będzie) może mocno przeszkadzać w redu czy lepiej redu odłożyć na po powrocie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, kromka pszennego chleba nie przeszkodzi, jedź, odpocznij i po powrocie zacznij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7515 Napisanych postów 49523 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385518
Rafall
Podajcie jakies dobre cwiczenia na nogi czworki i dwojki , nie wymagajce pomocy obu rak poniewaz jedna dlon prawą mam w gipsie , przysaidy odpadaja , mam w planie wykroki , wypych na suwnicy , prostowanie nog na maszynie na czworki , i na maszynie dwojki w lezeniuu brzuchem , co jeszcze?


żuraw , syzyfki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
co sądzicie o tej szynce ? można włączyć do diety? jem od tygodnia jako drugi posiłek w szkole razowy+ ta szynka . Makro wg mnie bardzo dobre jak na szynke. w 100g b 27 w 1 t 3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium