SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 7

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 190877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
Czy biorąc stack kreatynowy to jest to tak jak bym robił normalny cykl na mono czy jabłczanie ? Skończyłem brać Universal Storm, i nie wiem kiedy mogę sięgnąć dalej po krete. Bo gdzieś słyszałem że stack ma nie dużo mono i można do tego brać osobno monohydrat kreatyny .

shelbygt500

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 210 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1876
Niestety nie dam rady zrobić 4x spiltu włącznie z sobotą. A 3x split jest u mnie zbyt ciężki (po samych nogach czy plecach jestem do odstrzału)

Dlatego wpadłem na pomysł, ay trenować 2 dni z rzędu z dniem przerwy w tygodniu. Czyli tak:

pon- siłownia
wt- siłownia
śr wolne
czw-siłownia
pt- siłownia

sb,ndz wolne

Czy jak bym ułoŻył plan tak, aby każda partia nie brała zbytnio udziału w kolejnym dniu to mogę tak ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575
Witam, kiedy odbedzie sie mr sfd ?? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
popuri
W redukcji tkanki tłuszczowej chodzi o stworzenie deficytu kalorycznego, a ów deficyt można stworzyć 2 sposobami :
- obcięciem kcal
- Zwiększyć aktywność i tyle, można jednym albo drugim, a najlepiej jednym i drugim, ale bez ciągłych zmian tylko stopnioywch

OK rozumiem, tylko chodzi o to, że chciałbym obciąć kalorie i trenować cardio. Jeżeli obciąłbym kalorie i trenował cardio mój organizm otrzymywałbym dziennie tylko 1700 kcal. Wiec jak to wszystko zrobić aby miało ręce i nogi. Zapotrzebowanie około 3000 kcal na dzień, chciałbym odciąć na początek 300 i tak jak wspominałem trening cardio rano i wieczorem spalanie po 300 kcal czyli razem 600 i trening siłowy. Z gór dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
tak się nie nie liczy, liczysz tylko kcal z diet, nie jesteś w stanie oszacować ile spaliłeś kcal na cardio gdyż dużo zmiennych na to wpływa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Czyli mam jeść te 2700 kcal i do tego cardio i trening siłowy i będzie ok? Nie będę pozbawiony sił itd? Bo jeżeli spale dziennie te 1000 kcal, mam nadzieje że te 1700 mi wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1050
1.Czy twaróg z miodem/dżemem nadaje się na śniadanie/kolacje?
2. Czy 20-30 minut po siłowni moge zjeść banan+kefir+bułka ziarnista?
3. Czy bieganie w pasie (foli) na brzuchu pomaga spalaniu tłuszczu?
4. Czy brzuch należy rozciągać po jego ćwiczeniu?

Zmieniony przez - Sportakus w dniu 2014-08-31 21:49:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Z miodem ok, najlepiej prawdziwy na śniadanie
2. Tak
3. Nie
4. Tak, tak jak każdą partię, po prostu chwila rozciągania i jest ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Shin
Czyli mam jeść te 2700 kcal i do tego cardio i trening siłowy i będzie ok? Nie będę pozbawiony sił itd? Bo jeżeli spale dziennie te 1000 kcal, mam nadzieje że te 1700 mi wystarczy.


najlepiej wstaw nowy temat z ankietą i załączoną dietą w zrzutu

Sportakus
1.Czy twaróg z miodem/dżemem nadaje się na śniadanie/kolacje?
zależy ILE miodu i dzemu i czy masa czy redukcja
2. Czy 20-30 minut po siłowni moge zjeść banan+kefir+bułka ziarnista?
moze być, ale kefir nie jest najlepszym źródłem białka, dopilnuj że w ciągu następnych kilku godzin było pełnowartościowe białka
3. Czy bieganie w pasie (foli) na brzuchu pomaga spalaniu tłuszczu?
nie
4. Czy brzuch należy rozciągać po jego ćwiczeniu?
ogólnie stretching bardzo ważną częścia treningu nie tylko brzucha

Zmieniony przez - Sportakus w dniu 2014-08-31 21:49:14


Zmieniony przez - popuri w dniu 2014-08-31 21:57:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1644
Czy biorąc stack kreatynowy to jest to tak jak bym robił normalny cykl na mono czy jabłczanie ? Skończyłem brać Universal Storm, i nie wiem kiedy mogę sięgnąć dalej po krete. Bo gdzieś słyszałem że stack ma nie dużo mono i można do tego brać osobno monohydrat kreatyny

shelbygt500

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

Plan do oceny, początkujący

WHEY premium