SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Pokazuje właśnie niższa temperaturę.

Z zębem ok. Spie dobrze. Nie boli. Od 2 dni nie ruszam przeciwbolowych. Opuchlizna po wyrwaniu minimalna.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78437
Zresztą!
Walić mój komentarz.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-07-15 15:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
tomaszS
Zresztą!
Walić mój komentarz.



Zdążyłam przeczytać


Tomasz napisałeś ogólnie:

tomaszS
zwycięzcy jadą po zwycięstwo.
Trening robią na treningu.
Nie ma zawodników mierzący wysoko, którzy jadą na zawody z myślą "pojedziemy zobaczymy".



Są tacy, znam osobiście Po prostu zależy od zawodów. Chyba każdy kto śledzi dziennik Damiana wie, że to jest najważniejszy dla niego start i mierzy wysoko. Natomiast nie każdy może akceptować takie podejście i ma do tego prawo:

Dampaz

"albo wrócę pierwszy albo w karetce".
#Zerojedynkowepodejście





Tak czy siak trzymam kciuki, żeby się udało zrealizować cel
Będzie można to gdzieś śledzić na bieżąco?




Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-07-15 16:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Nie do końca łapie gdzie może być początek tej goownoburzy:) No przecież jak już raz stał na podium i ma ostatnio bardzo dobra passę to jasne ze jedzie po zwycięstwo. Co ma sobie mówić ze jedzie bo jedzie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78437
Co się wtrącasz Pati między wódkę a zakąske?
Co Ty gadasz, nie znasz się na treningu Pati, bo też i tacy są co trenują na zawodach...

Żart Pati, też to rozumiem jak Ty
Ale mogę się nie znać, bo trenuje od wczoraj, no i problemy z czytaniem ze zrozumieniem mam.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-07-15 16:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78437
Jednak nie warto.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-07-15 16:38:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Widzę, że rzeczywiście nie warto. Człowiek nie może wyrazić własnego zdania, bo ktoś robi z tego wielki problem, muszę myśleć jak inni i zgadzać się ze wszystkim. Co ciekawe zarzuca się innym brak czytania ze zrozumieniem a samemu ma się z tym problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346023
Viki
Widzę, że rzeczywiście nie warto. Człowiek nie może wyrazić własnego zdania, bo ktoś robi z tego wielki problem, muszę myśleć jak inni i zgadzać się ze wszystkim. Co ciekawe zarzuca się innym brak czytania ze zrozumieniem a samemu ma się z tym problem...

Nie brałem udziału w tej dyskusji :)
To nic nikomu nie zarzucalem - szykuje sie na spacering rowerowy okolice Rewala

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
To powyżej to co?


Viki, tak, wrzucę linka, jeszcze czekam.


Luzik ja jestem świadom że jestem po.je.ba.ny. Zresztą nikt normalny nie napieprza 600km na rowerze...
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Kolejna dobra noc, pobudka o 6.20. Rowerem do pracy. Ogarnianie bo jutro chyba… wyjazd do Wadowic. Zdalnie będę pracował. W pracy ogarnięte, po pracy pakowanie. Trochę też nowy projekt roweru dla Żonki ogarniałem. Jeszcze może spacer i spać.



1-2. Kasza, ryż, warzywa, sos pomidorowy, kurczak
3-4. Ryż, kasza, rabarbar, czereśnie, masło orzechowe
5-6. Ryż, truskawki, jogurt, cynamon
+++W ciągu dnia kawy



Podsumowanie:

Ładowanko, białko to głównie niepełnowartościowe.





Do i z pracy. I tyle.



SFD CREATINE HCL – 5g przed treningiem,
AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku,
ALLNUTRTION VITAMINALL – 1+1 caps po treningu,
VIGANTOLETTEN 1000 – 2 caps,
ALLNUTRTION ZINC – 1 caps przed snem,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW,
SFD OMEGA3 FORTE - 2 caps po pierwszym posiłku i 2 caps po ostatnim posiłku.


Pozdrawiam.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium