SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klub kolarski w Krakowie.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
Witam. Szukam klubu kolarskiego w Krakowie, gdzie można by się jakoś lepiej niż na swój sposób przygotować do jakiegoś chociażby amatorskiego ścigania. Jak wyglądają takie treningi i jakie są wymagania do przyjęcia ?

lat 17 przebieg 2010: 4,5 tys. km.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
ja jeździłem dość krótko w klubie po przebiegu 2500, zapisałem sie pod koniec sierpnia 2009. Musiałem sobie kupić strój, kask kolarzówke itd napoczątku w zwyklych butach potem dali mi SPD. treningi wyglądały tak że wszyscy umawiali sie w jednym miejscu i jechalismy rundki około 25-35kmh nieraz jakieś czasówki itd były.
odrazu sie ścigać nie będziesz, raczej w przyszłym sezonie chyba żeś dobry jest. wymagania do przyjęcia to rower(mtb lub szosa). ja osobiscie wole jezdzic sam bo w klubie to jezdzisz tam gdzie oni ci każa i wgl. klubu sobie poszukaj w googlach jakiegos

Na chvj mi podpis?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykówka - rzuty za 3.

Następny temat

Interwały czy długie dystanse ???

WHEY premium