SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Póki co jeszcze nie testowałem. Ale głupoty zapewne. Kupiłem dlatego bo tanita to klasa sama w sobie. Poprzednia waga strasznie wachlowała pomiarami

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Dampaz z tym krajobrazem to chodziło mi o coś innego niż podziwianie widoków raczej o to że trasa jest urozmaicona, coś się zmienia, są właśnie zjazdy, podjazdy, zakręty za którymi nie wiadomo co nas czeka, ciągle coś się dzieje, są rywale, nie ma nudy. Ja jak miałam dość na zawodach to czasem trzymałam się myśli - jeszcze tylko ta górka, jeszcze tylko jeden zakręt
A na chomiku po prostu są nudy, bo nic się nie zmienia, nic nie zaskakuje, taka monotonia. Zawsze jak musiałam robić cardio na maszynach to się bawiłam obciążeniem, nachyleniem, minuta wolniej, minuta szybciej bo monotonne 20 minut to za dużo dla mojej psychiki. Przynajmniej tyle mogłam sobie urozmaicić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622



Czy ja wiem, czy aż takie nudy
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Viki
Dampaz z tym krajobrazem to chodziło mi o coś innego niż podziwianie widoków raczej o to że trasa jest urozmaicona, coś się zmienia, są właśnie zjazdy, podjazdy, zakręty za którymi nie wiadomo co nas czeka, ciągle coś się dzieje, są rywale, nie ma nudy. Ja jak miałam dość na zawodach to czasem trzymałam się myśli - jeszcze tylko ta górka, jeszcze tylko jeden zakręt
A na chomiku po prostu są nudy, bo nic się nie zmienia, nic nie zaskakuje, taka monotonia. Zawsze jak musiałam robić cardio na maszynach to się bawiłam obciążeniem, nachyleniem, minuta wolniej, minuta szybciej bo monotonne 20 minut to za dużo dla mojej psychiki. Przynajmniej tyle mogłam sobie urozmaicić


Polecam książki . W czasie wszystkich redukcji przeczytałem ich multum, gdzie w szkole nie chciało mi się czytać nawet streszczeń
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
No dobra, są jakieś zakręty
W każdym razie podziwiam, bo ja się do takich rzeczy nie nadaje, najlepiej czuje się w terenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ja kocham wysiłek i walkę z własnym organizmem, stąd ultra



Pobudka po 6. Ciężko się wstało. W pracy mniej roboty więc wpadło trochę podcastów black hat ultra o medytacji, morsowaniu i oddychaniu. Potem na siłownie. Po siłowni do domu. Z kotem do weterynarza i spacer. Jutro rege day, a sobota to to co powyżej


1-3. Kasza, ryż, wołowina z duszonymi warzywami
4. Placek marchwiowo-jaglano-marchewkowy, masło orzechowe, skyr kakaowy, mus jabłkowy
5. Sałatka jajeczna z sosem
+++W ciągu dnia kawy bez i kofeinowe i galaretki zero



Podsumowanie:







Trening B

Rozgrzewka 3 Super Serie
10p Down and Up
20p Martwy ciąg jednonóż z KB
10p syzyfki
10p Deadbug


Siła
5s x 5p Przysiady ze sztangą
(tempo 0-5-0-5)


Wytrzymałość Siłowa 10 super serii
10p Swings
10p Burpees
10p Landmine Clean and Press with rotation


Korpus
3min Plank
Każde przerwanie 10p ab-roller

90s Plank boczny (każda ze stron)
Każde przerwanie 10p ab-roller


Komentarz Nieporównywalnie lepiej niż tydzień temu. Wszędzie dodane, nawet zapas i brak przemęczenia. Mega!



SFD CYTRULINE – 1 miarka przed treningiem,
ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka przed treningiem,
SFD CREATINE HCL – 5g po przed treningiem,
AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku,
ALLNUTRTION VITAMINALL – 1+1 caps po treningu,
SFD WITAMIN C – 2g po treningu.
SFD WITAMIN D3 + K2 FORTE – 4 caps,
OLIMP CHELA FERR – 1 caps po treningu,
ALLNUTRTION TRIBULUS – 3 caps przed snem,
ALLNUTRTION MEN’S SUPPORT EXTREME – 4 caps przed snem,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW,
SFD OMEGA3 FORTE - 2 caps po pierwszym posiłku i 2 caps po ostatnim posiłku.



Pozdrawiam.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka 6.30 Żonka zawiozła do pracy bo auta potrzebowała. W pracy trochę słuchania podcastów, trochę pracy, jeden online… Powrót z buta do domu, trening, posiłek. A teraz czas na relaks przed jutrem.



1-3. Kasza, ryż, wołowina z duszonymi warzywami
4. Placek marchwiowo-jaglano-marchewkowy, masło orzechowe, skyr kakaowy, krem advocat
5. Sałatka jajeczna z ryżem i z sosem
+++W ciągu dnia kawy bez i kofeinowe i galaretki zero



Podsumowanie:

To pewnie nie koniec…





Lekko z kilkoma akcentami.



I ten powrót z pracy. Dość szybki jak na marsz



SFD CYTRULINE – 1 miarka przed treningiem,
ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka przed treningiem,
SFD CREATINE HCL – 5g po przed treningiem,
AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku,
ALLNUTRTION VITAMINALL – 1+1 caps po treningu,
SFD WITAMIN C – 2g po treningu.
SFD WITAMIN D3 + K2 FORTE – 4 caps,
OLIMP CHELA FERR – 1 caps po treningu,
ALLNUTRTION TRIBULUS – 3 caps przed snem,
ALLNUTRTION MEN’S SUPPORT EXTREME – 4 caps przed snem,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW,
SFD OMEGA3 FORTE - 2 caps po pierwszym posiłku i 2 caps po ostatnim posiłku.



Setup na jutro

Pozdrawiam.
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie kupujesz S-Works Venge?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Chyba 39lvl trzeba mieć
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka 7.30… Kot zaczął nas podgryzać… Śniadanie i przygotowania do 300km na zwift. Po wyścigu czyli po 18… …Nie wiem co będzie…



1. Placek marchwiowo-jaglano-marchewkowy, masło orzechowe, skyr kakaowy, dżem śliwkowo
2. Placek węgierski
5. Pizza i co jeszcze nie wiem..
+++W ciągu dnia kawy bez i kofeinowe i galaretki zero

W trakcie treningu:



Podsumowanie:
Brak, wydatek na poziomie 7tyś, zaraz wleci pizza..





Zacząłem dobrze, 100km trzymałem grupę co jechała stówkę. Tempo dość wysokie, bałem się tego. Po 100km przeszedłem na 3-3.5w/kg i to utrzymałem do końca. Największa walka chyba była w głowie. Bez bomby.



SFD CYTRULINE – 1 miarka przed treningiem,
ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka przed treningiem,
SFD CREATINE HCL – 5g po przed treningiem,
AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku,
ALLNUTRTION VITAMINALL – 1+1 caps po treningu,
SFD WITAMIN C – 2g po treningu.
SFD WITAMIN D3 + K2 FORTE – 4 caps,
OLIMP CHELA FERR – 1 caps po treningu,
ALLNUTRTION TRIBULUS – 3 caps przed snem,
ALLNUTRTION MEN’S SUPPORT EXTREME – 4 caps przed snem,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW,
SFD OMEGA3 FORTE - 2 caps po pierwszym posiłku i 2 caps po ostatnim posiłku.



Coś z przygotowań..

Pozdrawiam.
5

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium