SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jakie ćwiczenia wykonujesz w planie siłowym na siłowni ?
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
Dampaz
Dobrze się składa gdyż....

Z dniem 21.10.2019 rozpoczynamy...
PRZYGOTOWANIA DO SEZONU 2020

PLANY STARTOWE 2020
Ale jestem nakręcony!!!!

Powodzenia Też bardzo lubię ten moment kiedy powraca się do diety i treningów i zaczynają się przygotowania do sezonu. Zawsze jest ogromna motywacja Fajnie, że prowadzisz dziennik to zawsze będzie można coś podpatrzyć i obserwować przygotowania


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2019-10-21 09:14:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Fsl Co roku było to FBW na początek 4-5tyg adaptacja po 10-12p w serii, potem juz rampa 5. W tym roku będą to same nogi+grzbiet+core. Mam bardzo rozbudowaną górę jak na kolarza i nie chce tego pogłębiać.


Ann Tak... Już nie mogłem się doczekać

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Dampaz
Fsl Co roku było to FBW na początek 4-5tyg adaptacja po 10-12p w serii, potem juz rampa 5. W tym roku będą to same nogi+grzbiet+core. Mam bardzo rozbudowaną górę jak na kolarza i nie chce tego pogłębiać.


Ann Tak... Już nie mogłem się doczekać


Mimo wszystko jakieś ćwiczenia typu HALO z talerzem czy KB albo TGU, tylko po to by utrzymać funkcje stabilizacyjne barków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Fajnie że już wiesz na jakie konkretne zawody chcesz się przygotować. W ocr to póki co znane są terminy ME i MŚ. Pewnie dopiero w grudniu i styczniu pojawią się jakieś konkrente terminy zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
FighterX Rozważę w takim razie.

Viki W sumie tylko termin Górskich mistrzostw Polski masters jest niepewny, a tak się składa, że inne już potwierdzone. Duży plus bo już planując cykl treningowy można spokojnie rozpisać wszystko na tygodnie.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
21.10.2019 PONIEDZIAŁEK


Pobudka o 8.20 i już zmotywowany do działania! Mega się cieszę, że w tym roku zaczynam już teraz, będzie dużo czasu się przygotować! Rano praca, potem standardowo okienko na trening i znów praca. W pracy idzie duuużo łatwiej mogąc już korzystać z prawej ręki do pisania-używać myszki. Mega dziś nastrój, aż chce się żyć. Po pracy się porozciągałem, spacerek i wieczorek z Żonką


Dieta:
1. Placek marchewkowo-jaglany z śliwkami I ALLNUTRTION ALMOND CREAM
2. Ciasto ryżowe z gruszkami, musem śliwkowym, jabłkiem i ALLNUTRITION ALMOND CREAM
3. Placki jaglano-warzywne z sosem grzybowym i kurczakiem
4. Sałatka z makaronem, oliwkami i mozzarellą
+++W ciągu dnia kawy



Podsumowanie:

W ryzach, tylko trochę białko przekroczone, ale ciężko utrzymać 120g łącznie jak makaron ma np. 12g/100g… Zważę się dopiero w środę/czwartek, boję się


Trening/aktywność:


Jechało się dziwnie lekko, szczególnie że Treneiro kazał mi obniżyć FTP I zrobiłem to w trainingpeaks, ale zwift przeliczył mi na stare Efekt taki że pojechałem w starym FTP, mimo to naprawdę lekko mi się jechało i magia że już prawą ręką mogę kierownicę trzymać



I spacer bo tak ciepło… Ale nie ma już grzybów


Suplementacja:
ALLNUTRITION WITAMINALL SPORT - 2 caps,
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
SFD COLLAGEN PREMIUM – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
ALLNUTRTION ALMOND CREAM SMOOTH- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-10-21 19:37:39
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Mamy dużego farta. Ziemia rodziców kupiona dawno temu. Józefów pod Warszawą. Tutaj działki osiągają niebotyczne ceny. Na wyciągnięcie reki plaże nad wisła, świdrem i mnóstwo lasów.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
22.10.2019 WTOREK


Dziś późniejsza pobudka bo po 8.30, zapomniałem że wczoraj wyłączyłem budzik Mega dużo pracy zarówno i tej cateringowej jak i prywatni klienci. Oj sporo roboty, mimo to znalazłem czas po 16.00 żeby skoczyć na spacerek. Potem już powolne kręcenie się po domu i odpoczynek z moją Lubą


Dieta:
1. Placek marchewkowo-jaglany z musem śliwkowym, jabłkiem I ALLNUTRTION ALMOND CREAM
2. Zapiekanka makaronowa z kurczakiem i mozzarellą
3. Krem z dyni, Sałatka z kurczakiem, oliwkami, migdałami i mozzarellą
+++W ciągu dnia kawy i galaretka zero



Podsumowanie:

Wg planu.


Trening/aktywność:

Tylko wspomniany spacerek


Suplementacja:
ALLNUTRITION WITAMINALL SPORT - 2 caps,
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
SFD COLLAGEN PREMIUM – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
ALLNUTRTION ALMOND CREAM SMOOTH- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps


I jakieś zdjątka ze spacerku


Pozdrawiam.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium