SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 258663

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Będąc stricte technicznym Codyceps to grzyb


Zmieniony przez - FighterX w dniu 12/12/2019 3:37:13 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 8.20. Dziś praca zdalna z domu, czasem sobie mogę pozwolić to skorzystałem.. W sumie taka praca, że o 11 okienko na trening. Potem powrót, posiłek, przyszedł mój nowy tel czyli Xiaomi Mi A3. Posiedziałem przy nim i zrobił się wieczór…



1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH, melonem i PASSION FRUIT & MANGO IN JELLY
2. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH, melonem i twarożkiem
3. Smażony ryż z kurczakiem i fasolką szparagową
3. Sałatka z kurczakiem, ryżem i oliwkami
+++W ciągu dnia kawy, galaretki zero



Podsumowanie:






Trening Siłowy – Trening B- SIŁA:
1. Wyciskanie nogami na suwownicy- 6s- 5p
2. Przysiady kozackie- 3s- 8p (na nogę)
3. Martwy ciąg z hantlami-6s- 6p
4. Wspięcia na palce siedząc na maszynie- 5s- 10p
5. Step Ups- 3s- 12p (na nogę)
6. Podciąganie na drążku- 4s- 12p
7. HALO stojąc jednonóż- 4s- 20p

Obwód:
8a. Ab Roller-5s- max powtórzeń
8b. Plan boczny- 5s- max powtórzeń
8c. Wycieraczka- 5s- max powtórzeń
9. Bieżnia- 20min
10. Rozciąganie- 15min

Komentarz: Mega trening! Wczorajszy rest dużo dał, była siła. Wszędzie dodane, kozaki już poszły bardzo spoko. Wszędzie technika poprawiona, ale super seria z kółkiem i tak zabiła .



TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku
TREC W.K.M EXECUTIONER FORMULA- 2 caps
P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps,
W.I.R. RESTORE & REGENARATOR FORMULA- 20g wieczorem
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
All NUTRITION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps


Pozdrawiam.
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 6.40. Pojechałem dziś na 7.00 do pracy bo musiałem Żonce auto oddać o 15, miała sesję foto . W pracy jak to w pracy, coś tam porobiłem i przystosowywałem dalej mój nowy telefon.. . Po powrocie do domu wpadłem do rodziców, potem trening, potreningowy posiłek, pokręciłem się czekając na Żonkę, kolacja i zaraz spać.
Miałem w ten weekend w planie jazdę w plenerze, ale to jakieś fatum. Na tygodniu ładnie, na weekend pada i jeszcze jakiś wiatr morderca ma być…



1. Szejk- WPC SFD + Olej Kokosowy
2. Kurczak z ryżem, mieszanką chińską DZIKI SOS BBQ i olejem lnianym
3. Kurczak z ryżem, mieszanką chińską DZIKI SOS BBQ i olejem lnianym
4. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH, melonem i PASSION FRUIT & MANGO IN JELLY
5. Zupa wielowarzywna, Sałatka z kurczakiem, ryżem i oliwkami
+++W czasie treningu TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA
+++W ciągu dnia kawy, galaretka zero



Podsumowanie:






Lekko nie było, ale kto mówił, że będzie Dziś typowa siła na niskiej kadencji i trochę szybkiego obrotu na koniec. Już czuje obciążenia chroniczne, przemęczenie lekkie jest, dobrze, że następny tydzień będzie regeneracyjny.



TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku
TREC W.K.M EXECUTIONER FORMULA- 2 caps
P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps,
W.I.R. RESTORE & REGENARATOR FORMULA- 20g wieczorem
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
All NUTRITION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps


Pozdrawiam.
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka przed 8. Kolega zapytał czy jadę w plener, ale wyjrzałem, było mokro i zapowiadali ponowny deszcz. Dodatkowo wiało jak sku@wysyn. Ostatecznie wpadł trenażer, mimo mojego niezadowolenia, ale była to dobra decyzja bo ostro lunęło koło 10, Trenejro wrócił mokry . Musiałem ruszyć wcześnie rano, bo były plany na popołudnie, więc śniadanie o 8 i start treningu 8.45 na ZWIFT. Po treningu od razu potreningowy stejk z fryteczkami domowej roboty (Moja Żonka jest kochana) i pojechaliśmy do Warszawy. Najpierw sprawdzić rozmiarówkę strojów na przyszły sezon, a potem na zakupy przedświąteczne. W trakcie wpadł dietetyczny posiłek w centrum handlowym. Mega intensywny dzień. Mimo że był długi i męczący trening to jeszcze 6h na zakupach poza domem. Ale wszystko załatwione, satysfakcja jest i jutro nie ruszamy się z chaty



1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH, pomarańczami i PASSION FRUIT & MANGO IN JELLY
2. „Stejk wołowy” z frytkami i sałatką z sosem balsamicznym
3. Restauracja- Dorsz grillowany z ryżem i warzywami
4. Omlet z pieczarkami, hummusem i rukolą
+++W czasie treningu TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA, żele, banany i baton białkowy
+++W ciągu dnia kawy




Podsumowanie:






Grubo, średnie 3.2w/kg, cały czas trzeba było gnieść około 230w, a końcówka mocniej. Pod koniec lekką bombę złapałem.. Z 180 osób na finiszu zostało 30.. Fajnie prowadzony trening, bo jak ktoś za szybko jechał to taką „granicę” przed nim stawiali i jak przekroczył dłużej niż 1min to ban To super opcja bo często z planowych treningów (jak tu avg 3w/kg) wychodzą różne kwiatki przez d****i, którzy nie potrafią się dostosować Było dwóch "liderów" jeden zamykał grupę, a drugi nadawał tempo z przodu.



TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku
TREC W.K.M EXECUTIONER FORMULA- 2 caps
P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps,
W.I.R. RESTORE & REGENARATOR FORMULA- 20g wieczorem
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
All NUTRITION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps


Pozdrawiam.
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka dziś około 9.00, ale zbyt długo to nie pospałem bo w nocy budziłem się sporo i nie mogłem zasnąć. Powolny poranek, na dworze mokro mimo fajnej aury, ale uznałem że nie chce mi się myć roweru przez 1.5h po treningu więc… zakręciłem w domu. Po treningu posiłek, do rodziców i znowu powrót do domu na posiłek. Musiałem zmienić nieszczęsną dętkę i oponę, bo jutro po pracy planuje wyskoczyć w plener na rege. Niedługo kolacja. Jestem bardzo zmęczony tym tygodniem, był bardzo intensywny, w następnym rest



1. Placek jaglano-marchewkowy z ALMOND CREAM SMOOTH, śliwkami, twarożkiem i PASSION FRUIT & MANGO IN JELLY
2. Naleśniki z twarożkiem, PASSION FRUIT & MANGO IN JELLY i ALMOND CREAM SMOOTH
3. Świeży dorsz z frytkami i sałatką z selera i marchewki
4. Sałatka kurczakiem, oliwkami, sosem musztardowym i PROTEINEO BREAD z domowym hummusem
+++W czasie treningu TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero



Podsumowanie:






Jak już wsiadłem to czułem, że nie będzie miło. Nogi bolały jak.. skur@ysyn. Mimo to sam trening lekki, bo powtórzenia do 80% FTP i HiCad. Niestety po jakiś 40min zacząłem czuć pukanie, które rosło.. Pomyślałem, że trenażer się psuje, po sprawdzeniu okazało się, że na oponie zrobiła się „gulka”. No cóż, miała ze 3 lata, więc zmiana i straciłem 15min. Po kolejnych 30min, okazało się, że po zmianie opony powietrze schodzi (pewnie przyciąłem dętkę, chcąc ją szybko zmienić). Szybka reakcja i dopompowałem. Niestety starczyło na 10min, powietrze znowu uciekło i uznałem, że zakończę już trening, bo na kolejną zmianę dętki szkoda już było w trakcie czasu. I tak poszło nieźle, bo planowałem zrobić 2.05h, a wyszło 1.54h i docelowe ćwiczenia zrobiłem.. No cóż, jak pech to pech



TREC W.A.N.A.D CARBO ACCELERATOR FORMULA- W trakcie wysiłku
TREC W.K.M EXECUTIONER FORMULA- 2 caps
P.A.L.L.A.D. MULTIVITAMIN COMPLEX - 2 caps,
W.I.R. RESTORE & REGENARATOR FORMULA- 20g wieczorem
SFD MAG B6 FORTE -1 caps,
ALLNUTRTION VIT D + K2 -1 caps,
ALLNUTRTION BOSWELLIA SERRATA -1 caps,
All NUTRITION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WPC PROTEIN PLUS- Wg braków w diecie,
MEDVERITA BERBERYNA - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALLNUTRITION OMEGA 3 STRONG – 4 caps



Miałem nie wrzucać, bo wiór jestem, ale co by nie mówić dla mnie to raczej życiówka z poziomem otłuszczenia, mimo że na wadze ponad 72kg I nie drgnie.. Pomijam fakt obwisłej skóry na brzuchu, braku mięsni brzucha… I syfu za pralką….

Pozdrawiam.
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Nie wiem z czego Ty z wagi jeszcze chcesz schodzić . Z tą skórą próbowałeś coś robić? Mi na szczęście ładnie się ściągnęła po tym jak byłem grubasem. Ale jakieś kremy ch*je muje, to coś w ogóle daje?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Walczę z tym od 3 lat. Nieskutecznie. Pod tą skórą jest trochę fatu na pewno, myślę że jak rozbuduje mięśnie brzucha może nie będzie tak zauważalne. Maści, tarcie szczotką itd.. nie nic nie daje

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Myślę, że wyglądasz bardzo niekorzystnie i tak jak napisał Bzyk, nie za bardzo wiadomo z czego schodzić.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2019-12-15 21:27:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Niekorzystnie? Tzn.?

A czy ja mówiłem że chce z czegoś schodzić?
W sezonie będzie z tego 70kg jak odstawie typowe budowanie siły na siłowni czyli tyle ile chce mieć.


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2019-12-15 22:05:10

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium