SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Dampaz
Burzę, dyskutujemy przecież

Po prostu chce poznać kanon osoby dożywionej, jak powinienem wyglądać żeby tak było.
Nie wykluczam, że może postaram się powalczyć o taką sylwetkę.

Obecnie ważę 75kg przy wzroście 186cm. Jeśli aby być dożywionym muszę dodać 10kg to ok, dajcie znać



Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2021-10-22 08:35:43

Jako anorektyczka ważyłam najmniej 36 kg przy 162 cm wzrostu. Wtedy miałam juz niedobory białka, osłabienie, obrzeki nóg, meszek niemowlecy na ramionach itp. Biceps obejmowałam srodkowym palcem ręki i kciukiem. To jest niedożywienie, ale nie Damian !
1

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Paatik
Alhambra - też mam 51 lat i moja Mama ma prawie 80. Jest generalnie bardzo chudą staruszką .... i bardzo słabiutką, wiotką. Martwię się o każdy jej krok.
Nie. Nie chcę być chudą staruszką.

Mnie tam się chudość zawsze podobała. Planuję być chudą, ale nie słabą staruszką. Obecnie ważę ok 56 kg przy 162 cm wzrostu i uważam,że mam juz troszkę za dużo fatu. Wróciłam do ćwiczeń siłowych po 2 latach przerwy, lubię to i zalezy mi na tym , aby miec tej siły jak najwiecej. Zapytam więc ogólnie- jak ćwiczyć, aby siła rosła , a mięśnie jak najmniej ?
1

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ludzie ja ważę 74kg przy 186cm. Gdzie tu niedożywienie...
2

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29372 Napisanych postów 62833 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902147
Adekwatna sylwetka do trenowanego sportu.
Ultra kolarz nie moze być modelem czy jakiś pięknym fitnessem.

Mówić o kolarzu anorektyk to jak o kulturyście wagi ciężkiej że jest otyły bo BMI na to wskazuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627458
Dyskusja jest bez sensu - Dampaz pisał jakim deficytem to osiągnął… jest deficyt - będą braki…
Rozumiem tych dla których wyniki maja znaczenie pierwszorzędowe - ale i Wy zauważcie ze są ludzie którzy maja inny punkt widzenia. Dla mnie sport jest środkiem do zdrowego życia. Nie życiem per se… i nie ja jedna taka po tej Ziemi chodzę… i nie rozmawiamy o zawodowcu, sorry za złapanie grawitacji - bo niektórzy odlecieli…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 8. Wczoraj Żonkę odebrałem w nocy z imprezy i kierownica, tzn. pompa wspomagania zaczęła trzeszczeć aż wspomaganie padło. Rano pojechałem po płyn, wlałem, zaczęła działać. Potem jak Żonka wzięła auto niestety znowu przestała działać. Jest nieszczelność gruba. Pojechaliśmy tak autem do teściów pożyczyć auto a te oddać na warsztat. Wróciliśmy przed 19, spacer no i już wieczór.
Strasznie ch**owo, jak magiel padł to koszt koło 2tyś..



1. Omlet jaglano-marchwiowy z ALMOND CREAM SMOOTH, muś śliwkowy, skyr kakaowy
2. Sałatka ze schabem i ryżem
3. Sałatka z jajami
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero

Podsumowanie:






Z rańca trening techniczny, tydzień rege się kończy.


Tak to mniej więcej wygląda.



ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 kaps,
ALL NUTRITION ZINC FORTE – 1 kaps,
VINGANTOLETTEN 1000 – 2 kaps,
ALL NUTRITION OMEGA 3 STRONG – 2 kaps rano, 1 kaps wieczorem,
SFD CREATINE – 5g dziennie,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.,
AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie treningu rowerowego.


Pozdrawiam.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Paatik
Dyskusja jest bez sensu - Dampaz pisał jakim deficytem to osiągnął… jest deficyt - będą braki…
Rozumiem tych dla których wyniki maja znaczenie pierwszorzędowe - ale i Wy zauważcie ze są ludzie którzy maja inny punkt widzenia. Dla mnie sport jest środkiem do zdrowego życia. Nie życiem per se… i nie ja jedna taka po tej Ziemi chodzę… i nie rozmawiamy o zawodowcu, sorry za złapanie grawitacji - bo niektórzy odlecieli…


Deficyt pod kontrolą, delikatny. Chyba że bierzesz pod uwagę zrzuty z programów, ale tam nie wszystko jest.

Będąc dietetykiem w trenerce dla kolarzy moja forma ma znaczenie bo przyciąga klientów, stąd może i zawodowiec
Odkąd wygrywam w ultra wpadło mi 5 klientów ultrasów.
Niestety chyba nie wiesz czym się zajmuje w życiu.
A każdy klient do firmy napełnia mój portfel. Pakiet zaawansowany to około 500zł/msc

W IT nie pracuje



Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2021-10-23 20:59:28
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 8.40. Ponad 10h pospane Wspólne śniadanko z Żonką i na treningi (Żonka do klubu fitness). Powrót o 14, posiłek, trochę pogotowane. Spacer i niedługo obiadek Ale już wrzucam rozpiskę, odcinam się dziś od kompa.



1-2. Omlet jaglano-marchwiowy z ALMOND CREAM SMOOTH, muś śliwkowy, skyr kakaowy
3. Udka bez skóry z kaszą i surówką z kapusty
4. Sałatka z jajami i czymś
+++W ciągu treningu ISO, banany, batony
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero

Podsumowanie:

Nie koniec, ale już wrzucam rozpiskę, bo dziś się od kompa odcinam.




Zwykłe 3h lekkiego tlenu… No może dodam że zimnego.. bardzo..



ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 kaps,
ALL NUTRITION ZINC FORTE – 1 kaps,
VINGANTOLETTEN 1000 – 2 kaps,
ALL NUTRITION OMEGA 3 STRONG – 2 kaps rano, 1 kaps wieczorem,
SFD CREATINE – 5g dziennie,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.,
AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie treningu rowerowego.



Ze spaceru.

Pozdrawiam.
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 6. Do roboty. Dziś zapie@dol totalny. Nie było czasu na nic dosłownie, na chwilę przerwy. Po pracy na trening, do domu. Gotowanie, rozmowa z klientem, spacer i wieczór z Żonką. Mega szybki dzień.



1-3. Schab z kaszą i brukselką
4. Omlet jaglano-marchwiowy z ALMOND CREAM SMOOTH, muś śliwkowy, skyr kakaowy
5. Sałatka z jajami
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero



Podsumowanie:




Trening A

Wstępna rozgrzewka
5 minut spacer na bieżni (oddech tylko nosem, robisz 5 wdechów i wydechów nosem, po 5 wydechu spacerujesz jak najdłużej, gdy już nie możesz znów robisz 5 wdechów i wydechów nosem i znów spacer na wydechu).

Właściwa rozgrzewka 3 Super serie
10p Syzyfki
20p Martwy ciąg jednonóż
20p KB HALO jednonóż


Wytrzymałość Siłowa 5 super serii
10p Hack Squats na suwnicy
5p Hip thrust z gumą


15’ AMRAP ( powered by Stronger Athlete)
-20m db kb waiters carry
-20m db kb front rack carry
-20m db kb Suitcase carry


Korpus
4min Hollow Body rock
Każde przerwanie 10p Russian Twists (zastopuj zegarek)


Komentarz Poszło, całkiem przyzwoicie. Progress.



ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 kaps,
ALL NUTRITION ZINC FORTE – 1 kaps,
VINGANTOLETTEN 1000 – 2 kaps,
ALL NUTRITION OMEGA 3 STRONG – 2 kaps rano, 1 kaps wieczorem,
SFD CREATINE – 5g dziennie,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.,
AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie treningu rowerowego.


Pozdrawiam.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Mała dostawa

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium