SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarski Damian - Po Puchar Ultra 2022

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259082

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Trener który sam ma wyniki/fajną sylwetkę rzeczywiście może bardziej przyciągać klientów, ale Fighter ma rację, dobrego trenera/dietetyka ocenia się na podstawie wyników podopiecznych. Można mieć świetną formę, ale nie umieć wypracować podobnych efektów u innych. Już się nie raz z tym spotkałam.

Co do nieporównywania się z innymi, to chodziło mi o to, że trzeba się skupić na rozwijaniu własnych możliwości, uświadomić sobie jakie są swoje mocne i słabe strony, słabe poprawiać a mocne nauczyć się wykorzystywać w trakcie wyścigu. A nie rozkminiać, że ktoś jest lepszy bo robi coś lepiej niż my, a my nie możemy mu dorównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
To tak, z tym się zgodzę.
Znam swoje ograniczniki i nad nimi pracuje.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 6.40 i do pracy. Ogarnianie przed urlopem #2. Wszystko trzeba na 2 tygodnie do przodu zrobić. Przed 15 do domu, rower, posiłek i teraz chwila wolnego. Piątek chyba też wolny wezmę



4. Kurczak, ryż, kalafior, ogórki kiszone, olej lniany
4. Omlet jaglano-marchewkowy ze skyrem kakaowym, ALMOND CREAM SMOOTH
5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i PROTEINEO BREAD
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero



Podsumowanie:






Słabo się dziś czułem. Uznałem że jestem przemęczony i odpuszczę przygotowania i starachowicką strzałę jeśli ten trening pójdzie źle.. No poszedł zaj**iście! To jedna z najcięższych jednostek wymyślona przez Trenejro, ostatnio oceniłbym bym ją w skali 11/10, a dziś marne 7/10. Poszło gładko, gdybym mocniej podkręcił to w pierwszym bloku zrobiłbym życiówkę peak’a 5min. No poszło miodzio! Noga jednak jest.



AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku
ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps,
ACTIVLAB ZEN – 4 caps,
OLIMP CHELA FERR – 1 caps,
SFD CYTRULINE – 1 miarka,
W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WITAMIN C – 2g dziennie.


Pozdrawiam.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dampaz

Słabo się dziś czułem. Uznałem że jestem przemęczony i odpuszczę przygotowania i starachowicką strzałę jeśli ten trening pójdzie źle.. No poszedł zaj**iście! To jedna z najcięższych jednostek wymyślona przez Trenejro, ostatnio oceniłbym bym ją w skali 11/10, a dziś marne 7/10. Poszło gładko, gdybym mocniej podkręcił to w pierwszym bloku zrobiłbym życiówkę peak’a 5min. No poszło miodzio! Noga jednak jest.



Hmm, po takim tekście, jak Ci cięciwa na tej starachowickiej strzale nie zadziała i medalu z niej nie przywieziesz to znak że albo coś z samooceną szwankuje albo Cie pomiar mocy w chvja robi
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Nie no, co to to nie.
Nie liczę na podium.

Jeśli mam być szczery to zbyt chu@jowy jestem..

Mało tam górek, raczej hopki, to nie TRR, gdzie mogę urwać na 3km podjeździe, gdzie momentami dochodzi do 20%.

Jeszcze organizator Strzały tak poprowadził w tym roku trasę że najmocniejszą ściankę zjeżdżamy...

Ale powalczę.


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-10-06 19:22:51

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 6.40 i tak.. do pracy. Przedostatni dzień przed urlopem. Zeszło się z robotą, małe zamieszanie z kucharzami i takie tam. Potem trening i posiłek. Zaraz się porozciągam i poroluje. I tyle w zasadzie. Może kolarstwo pooglądam



1-3. Kurczak, ryż, sos pomidorowy, kapusta duszona, papryka, olej lniany
4. Omlet jaglano-marchewkowy ze skyrem kakaowym, ALMOND CREAM SMOOTH
5. Sałatka z kurczakiem, ryżem i PROTEINEO BREAD
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero


Podsumowanie:






Rege bez historii. Do wyścigu już same lekkie jednostki. Testujemy „coś”, robimy świeżość na maxa.



AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku
ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps,
ACTIVLAB ZEN – 4 caps,
OLIMP CHELA FERR – 1 caps,
SFD CYTRULINE – 1 miarka,
W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WITAMIN C – 2g dziennie.




Jakieś foty z niedzielnego wyścigu

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Dampaz w dniu 2020-10-07 17:13:17
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 6.40. Ostatni dzień w pracy. Sporo roboty, ale szybko zleciało. Po pracy do teściów odwiedzić. Właśnie wróciłem do domu. Kolacja, prysznic i do wyrka Regenerujemy przed niedzielą



1-2. Kurczak, ryż, brokuł, sos pomidorowy, olej lniany
3-4. Sałatka z kurczakiem i sosem musztardowym
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero


Podsumowanie:






Wolne.



AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku
ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps,
ACTIVLAB ZEN – 4 caps,
OLIMP CHELA FERR – 1 caps,
SFD CYTRULINE – 1 miarka,
W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WITAMIN C – 2g dziennie.

Pozdrawiam.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622

Pobudka o 7.30. Jakoś się spać nie chciało. Leniwy poranek i po śniadaniu pojechałem na zakupy. Potem trening, po treningu troszkę roboty i ponownie z Żonką na zakupy. I tak do wieczora lajtowo. Nie wiem jeszcze co z wyścigiem, pogoda marna… Wszystkie prognozy pokazują deszcz, raczej odpuszczę, raczej, rano podejmę decyzję. A jak nie pojadę to zrobię coś... głupiego jutro


1-2. Omlet jaglano-marchewkowy ze skyrem kakaowym, ALMOND CREAM SMOOTH
3-4. Sałatka z kurczakiem, ryżem i PROTEINEO BREAD
+++W ciągu dnia kawy i galaretki zero


Podsumowanie:
Dziś nie wiem co jeszcze zjem, około 2.5tyś kcal obecnie.





Noga dobra, naprawdę..



AMAROK NUTRTION BE HYDRATED - W trakcie wysiłku
ALLNUTRTION VITAMINALL - 2 caps,
ACTIVLAB ZEN – 4 caps,
OLIMP CHELA FERR – 1 caps,
SFD CYTRULINE – 1 miarka,
W.I.S.T WHEY PROTEIN CONCECENTRATE- Wg braków w diecie,
SFD BERBERYNA HCL - 1 caps po posiłku pow. 100g WW.
ALL NUTRTION FLEX ALL COMPLETE – 2x miarka,
SFD WITAMIN C – 2g dziennie.


Pozdrawiam.

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
To głupie to trzy paki na chomiku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
3paki w terenie solo, ale ciiiii

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Stawy i ich ochrona, czyli czy żelatyna wystarczy?

Następny temat

Reebok CrossFit Games 2019

WHEY premium