SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja za to zazdroszczę obojgu bo 2 psychole 1 starszy drugi młodszy i ostre treningi moga robić. Przy okazji Przesta mega dużo się nauczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Jak przeczytałem że podkład zrobiony Dawid przez Twoją żonę to mi gęba opadła troszkę. Naprawdę nieźle i nadaje się do takiego filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
KUBINHO zgadzam się z Tobą to jest sport i wszystko zdarzyć się może,oby było po naszej myśli!!

Bzyku&Runner przekaże żonce, pewnie się ucieszy że się chłopakom muza podoba.
W tym momencie żona jest w trakcie zakładania swojej strony internetowej gdzie będzie można odsłuchać jej wszystkie utwory.Będzie to różny rodzaj muzyki, od rnb po hip hop i utwory do poduchy.
Co najważniejsze żona nigdy nie gra cover'ów wszystkie jej utwory są jej autorstwa.Taki samouk, nie skończyła szkoły muzycznej, nie zna nawet nut.Muzyka jest po prostu w jej głowie i potrafi przenieść ją na klawisze.

Oboje mamy swoje pasje i hobby to z pewnością ułatwia mi przygotowania do zawodów a zwłaszcza ostatnie tygodnie kiedy zmęczony i głodny jestem delikatnie mówiąc wrażliwy
Karolina na ten czas daje mi dużo swobody,poświęcając więcej uwagi muzyce, w ten sposób nie działamy sobie na nerwy i wszystko jest ok.

Miałem już okazje słyszeć na żywo jak to brzmi razem z wokalem,tekst jest równie dobry jak i sama muza,zachęcający do walki i takie też będzie miał zadanie MIRAS, będzie wyprowadzał POLAKA do walki przeciwko IRLANDCZYKOWI.

Jabi faktycznie dobrze się ćwiczy z Damianem, ma taką samą zajawkę na bodybuilding jak ja, dotrzymuje mi tempa a to już dużo.
Niczym się nie przejmuj odwiedzisz mnie w Irlandii to zrobimy nie jeden wspólny trening!!

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-09-10 12:32:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no no to czekamy na ten obieany filmik. Eej panowie, Adamek wygra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
lordknaga - 70% mojej siły ciała pochodzi z nóg , są dobrze rozbudowane lecz mam taką budowę że góra szybciej się suszy i wycina a nogi dużo wody ciągną Z wycinką nie mam najmniejszych problemów , mam metabolizm który można mocno rozkręcić i mocno zamulić więc nie boje się jeśli troche fatu wpadnie bo wiem że spale


Co do Adamka panowie to siedze jak na szpilkach Emocje będą większe niż jakbym walnął dawkę przedtreningową gigantmasa Oby tomek wygrał , bo myślę że należy mu się wygrana.Przydało by się Klitchko dać nauczkę

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Myślę,że wygrana Adamka wniosła by do wagi ciężkiej dużo świeżości, dominacja braci Klitchko od tylu lat wprowadziła nieco nudy to tej najbardziej prestiżowej kategorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Nie lubię ich stylu , bardzo przewidywalny styl mają.Adamek wnosi z każdą walką coś nowego , bardzo ciężko go przewidzieć i potrafi zaskoczyć publiczność jak i przeciwnika.

@dawid , dzisiaj prostowniki takie sztywne i spięte do tego zakwasy że przysiad to była tragedia dla mnie ale podołałem

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5402 Napisanych postów 15417 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388341
nie ze nie jestem za adamkiem, to nie moj sport, ale z tego co widzialem to raczej kliczko ma wieksze szanse na wygrana...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie ma to jak doping ze strony sowich rodaków...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przesta ja mam zamiar zrobić dzisiaj mega ciężki trening nóg, też czuje zakwasy na plecach ale bardziej w dolnych częściach czworobocznego.
Przed treningiem poświęcę 10 minut na rozluźniające ćwiczenia z piłką lekarską i powinno być ok. w trakcie przysiadów.

lordknaga,niemal wszystko przemawia za zwycięstwem Kliczko ale trzeba wierzyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium