SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ostatni posiłek dosyć późno...

??

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Daj znać tutaj Dawid na forum kiedy będziesz miał SAW'a w sklepie to podejdę bo też potrzebuję "Motywatora" teraz

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
ciekawa suplementacja jak i posiłki Dawid ,a co do monohydratu to po zakończeniu cyklu chcesz się odrazu przezucic na cm3 nie robiac żadnej przerwy?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
klata20 wiem,że godzina 23-cia może wydawać Ci się dosyć późna jak na ostatni posiłek ale ja zazwyczaj kładę się spać po 24-tej więc daje rade, poza tym jak pewnie zauważyłeś jest to posiłek białkowy bez ww.
Myślę,że jeśli mój posiłek po treningowy ok.21 wszej byłby moim ostatnim posiłkiem to do momentu kiedy kładłbym się spać zdążyłbym zgłodnieć a na głodnego na pewno bym nie zasnął

Przesta nie ma sprawy dam na pewno znać i napisze jak trening po SAW'ie.

gigantmasx właśnie to miałem na myśli,skończę mono i od razu wskakuje na CM3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Ja mam tak, że nie zasnę ani na pustego ani na zapchanego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
czyli Dawidz na mono jedziesz 12 tygodni a następnie jablczan przez ile tygodni?? Na mono idzie cykl masowy a na cm3 bardziej jakościowa masa tak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zgadza się przerwy od kreatyny nie zamierzam robić żadnej a co do CM3 to się jeszcze zobaczy, na pewno pójdzie przez następnych kilka tygodni bo potrzebuje mocy na treningach.Postawiłem sobie za cel, do końca roku zwiększyć siłę w przysiadzie, w tym momencie kończę 4 serię z ciężarem 150kg w 7 powt. do końca roku chciałbym dojść do 160kg w 10 powt.Zobaczymy czy się uda.

Tutaj filmik z gali o której pisałem,stronę wcześniej.
http://

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Polecam cytrynian kreatyny (nie ciągnie wody) możesz przetestować zamiast Cm3 ale zrobisz jak zechcesz powodzenia Dawid i "rosnij jak na drożdżach"!!!.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Myślę,że raczej nie będę eksperymentował.CM3 brałem już kilka razy i zawsze byłem zadowolony z efektów i jakości masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Rozumiem cię Dawid ,Cm3 tyle jest dobry że po nim mi zawsze duża sila z masa idzie plus .



Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-06-21 11:01:13

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium