SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
100kg to juz konkretny cel , ale mysle ze z tkanka tluszczowa problemow nie bedzie nawet przy 100kg

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-09-16 11:24:01

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Damian też mam taką nadzieje,przez ostatnie dwa miesiące ubijałem te 90kg więc przy stówce powinno być w miarę przyzwoicie

ps.Nie wiem jak Wy ale ja już żyje zawodami Mr.OLYMPIA ,które zostaną rozegrane jak co roku w Las Vegas, dzisiaj kwalifikacje i jutro finały.

Dla mnie faworytem jest Jay Cutler, powiem szczerze że przez te wszystkie lata kiedy przegrywał z Ronnie Colemanem jego sylwetka nie należała do moich ulubionych ale w przeciągu ostatnich dwóch lat zrobił ogromny postęp zwłaszcza jego mięśnie czworogłowe to poezja dla moich oczu
Na załączonym zdjęciu widać też w jak dobrej kondycji są jego mięśnie brzucha,jako jeden z niewielu PRO doskonale potrafi kontrolować brzuch w trakcie wszystkich porównań, co dla większości zawodników przy takich gabarytach jest niemal niemożliwe.

Forma Cutlera na kilka dni przed zawodami






Zapowiedź tych zawodów:






Zawody będzie można oglądać na żywo:
http://streaming.bodybuilding.com/2011-olympia-webcast/

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-09-16 12:13:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2123
Kotlet wygra te zawody zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
forme ma masakryczna, od dluzszego czasu sledze jego treningi na cutler.tv czy cos takiego. Mysle ze obroni tytul jeszcze moim zdanie Kai Green moze powalczyc z nim jesli sie wysuszyl. A co powiecie o Robercie Piotrowiczu?? niedawno stal na podium w Meksyku - 3 miejsce. A i ciekaw jestem jak hardkorowy koksu Burneika sie spisze ostatnio w necie malo jego filmikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Adam Ty jak zwykle czepiasz się jakości, nie marudź, wszystko fajnie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie nie, chce tylko zobaczyć jak wyglądają szczegóły bo faktycznie tutaj bardzo dobrze wyszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Poczes Robertowi życzę oczywiście jak najlepiej, mam nadzieje że będzie kilka oczek wyżej niż rok temu.
Trochę kiepsko wypada w mediach i to jest również jego duży problem, sponsor nie ma siły przebicia a i sam Robert słabo się promuje.
Ostatni wywiad z Shawn Ray'em strasznie objawił jego braki w języku angielskim, moim zdaniem jeśli nie potrafi dobrze mówić po angielsku to powinien mówić po polsku i taki wywiad powinien odbywać się w obecności tłumacza, jak zresztą robi to wielu innych zawodników.Wtedy przekaz jest jasny i zrozumiały dla każdego jego potencjalnego fana z poza Polski.
Jest Polakiem,trenuje w Polsce więc nie ma obowiązku mówić po angielsku.


Adam zdjęcie skopiowałem z innego tematu na forum, tam też niestety jest w takiej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Cutler zgarnie tytuł , chociaż jest masa spekulacja na temat Heath'a Będzie zacięta walka w tym roku , najbardziej ciekawi mnie jak wypadnie Kai w tym roku po ostatnim nie udanym.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Powodzenia i życzę sukcesu nad masa 100kg,co do Jaya to prawda czworoglowe ma potężne ale wolę Ronniego C. Dawid glukozaminy niestosujesz?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium