SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
tutaj również się wpisze, żeby być na bieżąco z różnymi ciekawostkami


mam jeszcze takie pytanko

jest bardzo wiele metod obliczania zapotrzebowania kalorycznego , różne wzory, etc. Wiem, że każdy patrzy na reakcje organizmu, ale pewna osoba poprosiła mnie o obliczenie jej zapotrzebowania kcal. Co bys powiedział o takim przeliczniku:

waga x 24 godziny = Y
Y x (wspólczynnik aktywności przyjmijmy 1,1-1,4 ) = dzienne zapotrzebowanie kcal


aha i dziękuje serdecznie za głos w konkursie mr. sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Na masie rzeczywiscie,inaczej i gorzej wygladasz,ale kiedy robisz forme startowa,sog za to cwiczenie na barki na ławce, rozumiem,ze tylni akton ladnie obrywa, bo mam z nim problem i chetnie stestuje te cwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
_Richard_ o takim przeliczniku nie słyszałem ale w sumie to nigdy się tym zbytnio nie interesowałem.
Gratuluje formy na Mr.SFD ,byłem pod wrażeniem i głos jak najbardziej się należał!!

dlonrA dokładnie to ćwiczonko pięknie daje popalić tylnim aktonom.
Co do formy startowej to faktycznie,niebo a ziemia ale tak już mam i się tym nie przejmuje liczy się efekt końcowy a masa to konieczność.

Myślę,że na ostatnich mistrzostwach Irlandii miałem życiową formę, zresztą oceńcie sami:





Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-12-13 19:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Bardzo dobra forma :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Świetna muzyka PCP - klatka o ile dobrze pamiętam. Polski hip hop to zdecydowanie moje klimaty

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
forma świetna, tak samo jak muzyka, jak już wspomniał erni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ehhh mogę pomarzyć o takiej formie na dzień dzisiejszy cóż motywacja nie zaszkodzi ;) Ale forma mistrzowska , elegancko wysuszony Ciekawy jestem jak to będzie po tej twojej masówce teraz.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzięki panowie za dobre słowo.
Muza faktycznie dobra,to mój jeden z ulubionych kawałków, taki który nigdy mi się nie znudzi, mam z nim mnóstwo wspomnień jeszcze za czasów jak mieszkałem w Katowicach, oj działo się

Rozpiska z treningu:

Biceps Triceps:

1.Seria łączona: Uginanie sztangą łamaną + Uginania młotkowe sztangielkami: 3 serie x 12/10/8

2.Uginanie ramienia na modlitewniku: 3 serie x 12/10/8 + drop set

3. Prostowanie ramienia nachwytem +podchwytem jednorącz stojąc.
1 seria: 30powt.+20 powt.
2 seria: 20 powt. + 15 powt.
3 seria: 20 powt. + 12 powt.

W tym ćwiczeniu kładę szczególny nacisk na bardzo dobrą technikę, wolne i dokładne ruchy.
Doskonale pompuje i rozgrzewa łokcie przed ciężkimi złożonymi ćwiczeniami.
Wygląda to mniej więcej tak:
Zaczynam od prawej ręki nachwytem, po czym przechodzę do lewej, następnie bez przerwy na odpoczynek wracam do prawej ręki ( później lewej), zmniejszam nieco ciężar i wykonuje kolejne powtórzenia podchwytem, to jest jedna pełna seria. Wykonuje 3 takie serie zwiększając ciężar w każdej.

4. Wyciskanie sztangi podchwytem na szynie Smitha: 3 serie ( w ostatniej drop set)

Stara dobra szkoła, do tego ćwiczenia skłonił mnie jeden z artykułów o Sergio Olivie, który słynął z jednych z najlepszych tricepsów w historii kulturystyki.Jego najmocniejszą stroną była świetnie rozbudowana długa głowa tricepsa, a że jest to moja słabsza strona postanowiłem wypróbować jedno z ćwiczeń ,których Sergio był fanem.
W tym ćwiczeniu o wiele lepiej czuje pracę tricepsów jeśli zastosuje szyne Smitha, pomaga mi to w pchaniu sztangi tak jakby delikatnie przed siebie/ do przodu a nie wyciskaniu nad klatkę do góry, taki tor ruchu umożliwia mi lepsze wyizolowanie tricepsa.
Na dołączonym filmiku widać, że sztanga wędruje delikatnie poniżej klatki piersiowej a później prostując ręce są one pod lekkim kątem.

5.Wyciskanie „francuskie” sztangielki siedząc: 3 serie x 15/12/10

6.Wspięcia na palce ze sztangą stojąc: metoda holistyczna: 7 x 20/12/10/8/12/15/15





Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-12-13 23:25:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Słyszałem o taki wyciskaniu właśnie w podchwycie, powiedz jaka różnica jest między taki chwytem a standardowym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium