SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Dawid Radek tobie pomagał przy układaniu diety na mase?

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zgadza się Radek czuwa nad wszystkim,tak jak już pisałem muszę docelowo zwiększyć ilość mięsa do 250gr. na porcję.W nie których posiłkach już mi się to udaje, mam nadzieje że w następnym tygodniu będzie już tak w każdy posiłku.

Po dwóch tygodniach zauważam już spore zmiany w sylwetce, poranne sesje cardio robią świetną robotę,nie potrzebny fet z pierwszej fazy masowania powoli już znika i wychodzą na nowo dawno zapomniane dolne partie mięśni brzucha
W tym momencie czekam na nowe instrukcje od Radka i lecimy dalej.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-03 16:31:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
Chciałbym spróbować Twojej diety którą podałeś na str.3
Jestem ekto mam 55 kg ćwicze od 2 lat i wciągu tych lat tylko 6 kg przytyłem mam trening dobry tlyko dieta słaba co Ty myslisz o tym żeby spróbował Twojej diety?

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
możesz ściągnąć posiłki od Dawida ale ilości musisz doparobać do swoich potrzeb... wylicz zapotrzebowanie kaloryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
jw.pabloc z Twoją wagą zapotrzebowanie na poszczególne makroskładniki będziesz miał dużo niższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
własnie tak myśle żeby o połowe zjadac mniej od Ciebie ja potrzebuje ok 2900 kcal wiec powinno być po okrojeniu diety wporządku. Chciałbym spytac czy byś miał jakieś rady dla mnie co do diety...

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9997
Mam pytanko odnośnie cardio - rano robisz na czczo, czy po też dajesz porcję BCAA? Takie aeroby z rana nie powodują spadków masy mięśniowej, jedynie tłuszczowej?

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
dobra dzieki i przepraszam podbije więc tam;]

Trening czyni Mistrza!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium