SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Tak więc dzisiaj wszedłem na wagę i faktycznie pokazała 95,2kg,czyli nadal zgodnie z planem masa idzie w równym tempie do przodu, ciekawe jak długo uda mi się utrzymać taką średnią

W każdym bądź razie czasu mam jeszcze dosyć dużo,zakładam nawet cykliczne dokładnie sesji aerobowych jeśli zajdzie taka potrzeba żeby co nieco utwardzić tą masę mięśniową.

Dzisiaj trening klatki i piersiowej i dwugłowych uda:
1.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w górę 4 x 15/10/9/6
2.Rozpiętki na ławce skośnej głową w górę 3 x 12/10/10
3.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej-gilotyna 3 x 10
4.Przenoszenie sztangielki 3 x 10
5.Krzyżowanie linek w bramie 2 x 12/10
6.Martwy ciąg na prostych nogach ze sztangą 3 x 20/12/10
7.Przywodzenie nóg siedząc 3 x 15/12/10
8.FST-7 Uginanie nóg leżąc 7 x 20/12/10/10/10/10/10

A tutaj moja aktualna forma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Obiektywnie patrząc troche tłuszczu przybrales co normalne ale miesnie brzucha i dwuglowe ud zaniknęły. Ładnie to wyglada ale dysproporcja łapy vs, reszta góry chyba ciagle sie trzyma, nie? Jedziesz z tematem Dawid!

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzięki kolego za opinie.
To co nazywasz tłuszczem to raczej większa retencja wody w mięśniach,przy tej ilości kalorii i węgli to nie uniknione,z tłuszczem raczej nigdy nie miałem problemów.
Jak widać na zdjęciu są miejsca gdzie tej wody jest więcej lub mniej.
A co do dysproporcji w łapach, no cóż jak już kiedyś pisałem matka natura nie obdarowała mnie genialnymi predyspozycjami do kulturystykico zrobić

Chciałbym mieć łapy po 50cm w obwodzie ale pewnie nigdy się takich nie dorobię, póki co muszę walczyć z tym co mam i co jeszcze uda mi się wypracować.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
No możliwe ze wody tez naciągnąłeś, ale i tak jest zayebiscie! :) kat. 90kg jest Twoja :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dawid moim zdaniem widać ze masa solidnie ruszyła do przodu ;) ,co do 50cm w ramieniu może wkońcu dobijesz

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Mega forma , łapy moim zdaniem cały czas na plus Plecy jak zwykle ogromne

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
To prawda Dawid zrobił mega formę jak na ten okres,pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Cześć

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium