SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Warunki się nie liczą , liczy się chęć Są tacy co mimo że mają warunki to ich nie wykorzystają bo są za leniwi lub są ograniczeni w sensie że sami w siebie nie wierzą.Dla mnie logiczne jest to że jeżeli chcesz coś osiągnąć to to osiągniesz , może to zająć kupę czasu.Mnie motywuje najbardziej mój własny wygląd , zawsze kiedy spojrzę w lustro to się denerwuje bo wiele więcej od siebie wymagam .Myślę że każdy z nas tak ma

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Panowie wczorajszy trening bicepsów i tricepsów, dawno nie miałem tak spompowanych łap

Radek zaproponował na początek super serie i myślę,że to był strzał w dziesiątke, bo dawno nie ćwiczyłem w ten sposób.

1.1.Uginanie sztangielek siedząc oburącz na ławeczce skośnej 8-10powt. + Prostowanie ramion na wyciągu ze sznurem klęcząc (z ławeczką) 4 serie:12/10 12-15powt.
2.Uginanie sztanga „7” –ostatnia ciężka + pompki na poręczach 4 serie 8-10powt.
3.Uginanie na modlitewniku/ kolano + Francuz siedząc/ leżąc wyciąg 3 serie: 10/12





To ćwiczonko na triceps polecił mi Radek,fajnie wchodzi i co najważniejsze nie czuje przy nim bólu w łokciach.

A to moje dzisiejsze małe zakupy 100 jajek i 5kg piersi z kurczaka,yyy.. starczy na jakiś tydzień





Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-01 23:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Ile ten trening ci zajął czasu Dawid ? Chyba niezbyt długo ?


Piersi na tydzien styknie to bedzie dobrze

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Bartek z bicepsem i tricepsem poszło szybko ale mega intensywnie za to wczoraj na nogach było długo i jeszcze bardziej intensywnie!!
Dzisiaj mam muła jak cholera, zawsze tak mam po ciężkim treningu nóg, śpiący i mega zmęczony.

1.Wyprosty nóg siedząc 3s x 20/15/12
2.Przysiad ze sztangą z przodu 4 s x 12/10/10/7
3.Przysiad ze sztangą z przodu na szynie smitha 3 s x 10p.+ wymuszone w ostatniej s.
Stopy blisko i wysunięte do przodu,przed sztangę.
4.Wyciskanie nogami na suwnicy + syzyfki 3 serie
5.Uginanie nog le
5.Seria łączona:Uginanie nóg leżąc + Przywodzenie nóg siedząc 3s x 15/12/10
6.Martwy ciąg na prostych nogach ze sztangielkami 3s x 15/12/10
7.Seria łączona : wyprosty tułowia na ławce rzymskiej + odwodzenie nóg siedząc 3s x 12-10



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Po takim treningu musisz mieć mega zakwasy.Ja bym nie dał rady tak skatować nóg prędzej bym się porz...ł:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Dawid, wypasionego banerka zrobiliśmy dla całego Trec Teamu, zobacz na 1 post tego tematu :)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ile serii na nogi , ja po 15 padam na pysk i nie mogę chodzić.Czegoś takiego to bym raczej nie przetrzymał prędzej bym zemdlał , ale jak to się mówi "dla chcącego nic trudnego "

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można wiedzieć gdzie kupiłes hurtem tyle ptaka? I w jakiej cenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Tomku do porzygania jeden krok, tak mógłbym sobie śpiewać przez ostatnie 4 lata treningu nóg ale warto, progres jest więc trzymam się tego co sprawdzone.

Teraz jestem w trakcie robienia jakości więc uważam,że tyle właśnie serii potrzebują moje nogi do konkretnego impulsu.W sumie jakby policzyć to nie jest tego tak dużo ok.13 serii z naciskiem na czwórki, 9 serii na dwójki i reszta to pośladki

King & Jabi elegancki baner i mój nowy avatar, dziękówa!!!

Kolego jajka kupuje w sieciówce Musgrave to takie polskie MacroCash, za 20 dużych jaj płace coś ponad 3 eur.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-03 00:43:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium