SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ogólnie triceps przy klatce bokiem prezentuje się u mnie słabo i nad tym muszę ciężko pracować,możecie być pewni że dam z siebie wszystko aby to poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jako,że masa stanęła od dwóch tygodni na 95kg zdecydowałem się wprowadzić kilka zmian w diecie i suplementacji.

W dwóch posiłkach zwiększę ilość makaronu ze 100gr. na 120gr. co da mi łącznie 160 kcal więcej oraz dodam masło orzechowe do omleta rano , jakieś 15gr.w przeliczeniu na kalorie to coś koło 135kcal, mam nadzieję,że dodatkowe 300 kcal. ruszy znowu masę z miejsca

Do tego wracam do Creatine 200 mesh, ostatnim razem super mi się na niej ćwiczyło, zrobiłem ponad 4 tygodnie przerwy więc powinno być git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Niestety nie mam go jeszcze u siebie w IRL.,póki co zostane przy Mesh’u, później przy ubijaniu zarzuce CM3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
No Mesh fajnie działa Ale nie mogę znaleźć info o tym Creatixie.Na stronie trec też patrzałem ale nic

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Właśnie zjadłem za***istego steka,pyszna wołowinka,smaczna odmiana od ryby i piersi z kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja też muszę spróbować steka bo tak wszyscy gadają że dobry, a mi język (wiadomo gdzie) ucieka Masz Dawid jakieś dobre przepisy na pierś, żeby nie była taka sucha jak wystygnie?

Co do tego CreaTix'a to Jabi wygadał się o jakiejś nowości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Kotlet spróbuj pulpetów z piersi kurczaka(mielonej) oczywiście ;) dodaj cebuli i ugotuj , smakuje ciekawie i nie jest suche co najważniejsze.Ostatnio szamie ale jeszcze z tydzień lub dwa i wracam do piersi żeby się nie przejeść

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Kotlet steka na prawdę polecam a co do piersi z kurczaka to niestety nie pomogę, połowę swojego życia wcinałem pierś z grilla elektrycznego,zmieniając tylko przyprawy A odkąd zacząłem zabierać jedzenie ze sobą do pracy i jeść zimne, to wole pierś ugotować, po prostu nie jest tak sucha na zimno jak grillowana FEE TRAGEDIA!!!

Możesz skorzystać z takiego sposobu jak napisał Przesta, ja tak od jakiegoś czasu robię wołowinkę,gotuję pulpeciki 30min.i jest szybko i smacznie a co najważniejsze inaczej!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium