SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przesta tak ciężkie treningi nóg dają niesamowitą satysfakcje po każdym skończonym treningu,to prawdziwe wyzwanie czyli coś co lubię najbardziej.
A co do ilości jedzenie to raczej na 99% zasługa cardio, bo zacząłem odczuwać ssanie i łatwiej wszystko wchodzi, chociaż zjedzenie takiego posiłku zajmuje mi minimum 30minale podobno lepiej jeść powoli, wtedy organizm lepiej trawi to pożywienie.

Jabi ja już od dawien dawna nie jem piersi grilowanych,szczerze wolę gotowane z wody.Może dlatego,że zabieram ze sobą do pracy i jem na zimno,nie lubię odgrzewanego jedzenia w mikrofalówce.Więc jak już jem zimne to o niebo lepiej wchodzi zimna gotowana pierś niż wyschnięta grillowana

xero zgadza się zawsze jadłem mało tłuszczy, są mi zupełnie nie potrzebne,fakt że robiąc pierwszą fazę masy gdzie liczyła się ilość dodawałem ok.30gr.oliwy z pestek winogron do posiłków i fajnie mi na tym szło.
Teraz kiedy celem jest jakość tej masy,to oliwa poszła w odstawkę, być może jeszcze do niej wrócę,kiedy zacznę wycinać ww.z diety.
Natomiast w chwili obecnej tłuszcze jakie mam w diecie pochodzą z żółtek jaj,które dodaje do śniadania oraz z łososia którego jem bardzo często.

Przemek dzięki,jedna z moich ulubionych

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-09 22:37:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
A tam Dawid gadasz, ja teraz jem gotowanego kuraka i nie moge tego zjeść , po co się męczyć na masie.

Nie ma co się zamęczać, końcówka będzie ostra

DAWID będziesz w PL jakoś teraz ? czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Ja juz mam tylko do śmniadania jedno żółtko i ostatniego posiłku 10 g oleju lnianego, z tłuszczu to tyle ,ale niedługo i to odejdzie na bok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jabi najbliższy wyjazd do pl planuje na połowę maja ale spotkamy się miesiąc wcześniej

Przemku kiedyś pisałeś że trening na siłowni zajmuje Ci średnio ok.3 godzin, możesz napisać dlaczego tak długo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
czyli nikt w tluszczowkach nie gustuje?

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Dawid przepraszam za off post skupiłbym się na posiłkach zbilansowanych na Twoim miejscu xero. Nie widzę potrzeby aby modyfikować ilością składników odżywczych w tym wypadku tłuszczem.

Zmieniony przez - Nitroman w dniu 2011-02-10 17:17:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
ok,dzieki,pozdrawiam

Dawid jedziesz z tematem dalej

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Rozgrzewka ok 10-15 minut.
Cały trening siłowy ok 80 -90 minut.
Aeroby 50 minut.
Trenuje na każdym treningu brzuch ok 15-20 minut
Zawsze z domu wychodze o 16 30.wracam ok 20 plus minus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zniknie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium