SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
CZesc Dawid, no fotki super. Mam pytanko, chce wprowadzic do swojego treningu na barki podciaganie szatngi do gornej czesci brzucha i mam pytanie odnosnie wykonywania tego cwiczenia.
Wyglada to jak podciaganie do brody tylko ruch koncze nizej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Panowie tutaj zapowiedź dwu częściowego filmiku ze mną jaki ukaże się już na dniach na portalu IRISHMUSCLE.
Będzie to trening pleców i wizyta u mnie w domu z pogadanką na temat suplementacji,odżywiania, dotychczasowych startów itd.

http://irishmuscle.ie/?p=714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
poczes dokładnie tak jak piszesz, to samo podciąganie z tym że sztangę podciągasz dużo niżej, ja osobiście podciągam ją do dolnych części klatki piersiowej tak żeby w górnej pozycji łokcie były na jednym poziomie razem z barkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Te Twoje pocięte plecy z zawodów to masakra ! Wciąż jestem pod wrażeniem ... To w takim razie czekamy na te filmiki.

PS: Planujesz dążyć do mr. olympia ? Czy takie rozmiary Cię nie interesują ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ha ha strasznie mi pochlebiasz ale twardo stąpam po ziemi, profesjonalizm raczej nie jest w moim zasięgu,po prostu brak mi odpowiednio dobrych genów do tak ogromnych rozmiarów.
Póki co moje marzenia sięgają zdobywania jak najlepszych miejsc jako amator a jest o co walczyć!!
Myślę,że najlepsze lata i forma dopiero przede mną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Też tak mysle i mocno za to trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
GISZMAN mam pytanko - a raczej 2 pytanka : 1. Z uwagi na to, że ni mam wyciągu dolnego i górnego to Bolik chciec sia zapytać czy ćwiczenia na wyciągu są aż tak niezbędne, czy nie lepiej robić różne ćwiczenia i podciągać sie . 2. Czy wiosłowanie można na jednym treningu robić z podciąganiem na drążeczku ? 3. Trzecie pytanko czy ze wzrostem 183 moge mieć problema z koordynacja ruchów, wie sz samemu to tak się nie wypatrzy, ale staram sie być bardzo ruchliwy ...... 4. CZwarte pytanko, do którego roku życia można ćwiczyć z ciężarami na średniej intensywności ?? 5 . Piąte pytanko co sądzisz o nisko tłuszczowym kakao, produkcie ekologicznym bez zbędnych zbędności dodawana po treningu do szejka ? Z góry dziękuja za odpowiedzi Bolik przesyłac spoznione życzonka, aby było zdrówko motywacji, i pieniązkuf bo to chyba najważniejsze rzeczy pozdrawiam .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
2 pytanka chyba rozłożone na 5 części

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Cześć Giszman mam pytanko w Lutym Kwietniu i Czerwcu odbywa się szkolenie na trenerów personalnych w Gdańsku które bedziesz prowadził. Twoim zdaniem dla kogo taki kurs bedzie przydatny/pomocny?
Ćwiczę sobie z ponad rok jakies tma pojecie mam o diecie i treningu ale bardzo bym chciał poszerzyć swoją wiedzę i kręci mnie praca związana z siłownia lub dietetyka czy dla młodej osoby takie szkolenie bedzie przydatne? Czy to jest bardziej dla ludzi którzy już pracują w tym zawodzie a chca tylko poszerzyć swoją wiedzę?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam!!
Może kogoś zainteresuje,co prawda cały filmik jest w jez.angielskim ale pewnie większość z Was mniej więcej rozumie.
Jak nie to napisze się prośbę o wrzucenie polskich napisów
Cześć w domu była kręcona jakieś trzy miesiące temu,ale w sumie oprócz paru kilo więcej nie wiele się zmieniło od tamtego czasu





I zwiastun treningu pleców, sprzed 2 tygodni





Novitior więc tak:
1.To wszystko zależy od celów, jeśli budujesz masę mięśniową to różnego rodzaju wyciągi i maszyny nie są aż tak niezbędne.
Co innego w trakcie pracy nad separacją i definicją mięśniową, wtedy warto wzbogacić trening o ćwiczenia na wyciągach czy maszynach.
2.Oczywiście można.
3.Tak,mogą być takie problemy zwłaszcza na początku kiedy rozpoczynamy treningi oraz w niektórych ćwiczeniach np.przysiadach.
Jednak w miarę upływu czasu wszystko można dopracować i nie powinno stanowić to większych problemów.
4.Osobiście znam ludzi,którzy w wieku 70 lat robią przysiady, martwe ciągi itd.moim zdaniem nie ma ograniczeń wiekowych są tylko ograniczenia zdrowotne.
5.Niestety nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie, nigdy nie używałem kakao.

k4rol92 coś musiało Ci się pomylić,gdyż szkolenia prowadzę tylko i wyłącznie tutaj,u siebie w Irlandii.
Jeśli chodzi o Twoje pytanie to bazując na swoim 3 letnim doświadczeniu w pracy z kursantami,mogę stwierdzić że najlepsi trenerzy kończący taki kurs to ludzie,którzy po pierwsze mają do czynienia z regularnymi treningami przynajmniej przez kilka lat, po drugie jest to ich pasja, a po trzecie są zmotywowani do ciężkiej pracy.
Oczywiście nie zniechęcam Cię do wzięcia udziału w tym kursie, bo z pewnością wiedza jaką tam posiądziesz będzie niezbędna pytanie jest tylko takie,czy po kilku tygodniach takiego kursu będziesz gotowy do rozpoczęcia pracy jako trener osobisty?

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2012-01-13 13:13:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium