SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam i pozdrawiam wszystkich z polskiej ziemi
Nareszcie w Polsce!!
Tym razem udało mi się dolecieć zgodnie z planem i bez żadnych przygód, przede mną 10 dni urlopu

Jutro obowiązkowo wizyta na PACO i trening na osiedlowej siłowni, można powiedzieć,że to właśnie na tej siłowni "rosłem w siłę", dobrze będzie wrócić na stare śmieci i zobaczyć ziomków.

Ps. Karolu dzięki za życzenia,Tobie również życzę samych sukcesów w tym roku i ciągłego progresu, wiadomo w czym!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Miłego pobytu w Polsce :) Ja też się wybieram ale dopiero 20 Lutego ale szybko zleci A jak tam postanowienie noworoczne? Kontynuowane jest ;)?

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Kręce, kręce delikatnie raz/dwa razy w tyg. a od następnego tygodnia zwiększę intensywność aerobów,jako że na FIBO czeka mnie zapewne pozowanie to też muszę zdecydowanie poprawić jakość tej masy, zrobimy delikatną żyłkę i ubijemy to mięcho.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych efektów budowania masy waga dobija już pod 97kg i siła rośnie równie dobrze, kopyta na duży plus i o to chodzi.
Samopoczucie cały czas dobre a co najważniejsze nie czuje tych dodatkowych kilogramów,w sensie że mi nie ciążą Chociaż do tej pory nigdy tyle nie ważyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Jednak też postanowiłem kręcić aeroby jakoś 2 tyg temu od razu po świętach i lekko obniżyłem WW i muszę ci powiedzieć że mięcho naprawdę zyskało na wyglądzie , z moją przemianą materii długo na efekty nie musiałem czekać ale spadłem z około 80kg do 78,7.Można uznać że te 1,3kg było zbędnym balastem :) W ogóle kiedy to FIBO jest? bo na stronie jakoś nie ma informacji kiedy ,jest gdzie i o której godzinie itp.
Tak w ogóle nie wiem jak ty to robisz Niedawno jeszcze było 94kg a teraz już 97 Uznanie naprawdę , też mi się marzy taka masa ale jeszcze muszę poczekać długo :)

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
no nie ma daty kuźwa szukałem ale nie ma! hahah

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Masa w tym sezonie widzę bardzo owocna, planujesz może zmienić kat. wagowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dawid pisał, że idze do większej kategorii ( w tajemnicy wiem, że zaczął pasjonować się SUMO, a więc wcale nie zdziwiłbym się gdybyśmy zobaczyli go za jakiś czas na Macie )







































































Żartuję

a na poważnie to zmienia na większą kategorie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium