SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
raszek no powiem Tobie,że to jeden z najbardziej hard'corowych treningów nóg jakie zrobiłem do tej pory, te 100 powt. dla nóg do mega szok!!

Adam ostatni ciężki trening, jeszcze jeden lżejszy zrobię na 10 dni przed FIBO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
2.bardzo ciekawe.zastosowałbym ale pewnie to zmieniłoby cały mój trening, chyba że w ostatnim ćwiczeniu................co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Hmm...ja sobie nie wyobrażam robić tego na koniec treningu nóg, nie wiem czy samą maszynę, bez dodatkowego obciążenia dałbym rade wyciskać
Z pewnością nie teraz,na nisko ww.diecie kiedy pokłady energii są na wyczerpaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Nogi lubie ćwiczyć, ale ostatnie treningi to zmora, nie mam pojęcia dlaczego ale pierwsze dwa cwiczenia (wyprosty nóg, potem pierwsze dwie serie przysiadu) zrobie normalnie ale potem zaczyna mnie łapać STRASZNY!! ból głowy, w okolicach skroni, i z każdą serią sie pogłębia nie mam pojęcia co to może być?! Może macie jakiś pomysł? Najpierw pomyslalem że to od cisnienia w głowie które tworzy sie przy ciezkich seriach, wiec zacząłem robić rest powtórzenia, czyli siad - wyprost - oddech i znowu siad, ale to nic nie dało. Nie mam już pomysłu...... nawet zastanawiam się czy na miech/dwa nie przerwać treningu nóg i zobaczyć co bedzie potem.

A i oprócz tego, czytał ktoś ostatni artykuł Lee w MD? Pisze o bardzo ciekawej rzeczy - chłop robił czasami 2 x 3 serie a maksymalnie 3 x 3 serie (na biceps) na tydzien i osiągnął najlepszą forme na swojej ostatniej olympi. Pisze też, aby nie przesadzać z seriami, jeśli czujemy już dużą pompe, to nie konczyć na siłe treningu tylko przestać i przejsc do nastepnej partii lub wyjsc z silowni jesli to koniec treningu. Podał przykład na bicepsie, ale chodzi też o inne partie oczywiscie. Artykuł ma tytuł "Stymulować nie niszczyć" czy jakoś tak.

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-03-30 20:03:23

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Wiem wiem ale jak zrobiłbym na początku treningu to po prostu nie wiem czy dałbym radę wykonać trening ...............dlatego traktuję to jak dodatek ....z ciekawości....

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2011-03-31 13:48:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wczorajszy trening pleców

1.Ściąganie do klatki-jednorącz na maszynie-podchwytem-
4 serie:15/12/10/8+ 2 powt.wymuszone (progresja ciężaru)

2.Wiosłowanie sztangą łamaną 3 serie: 15/12/10(PROGRESJA CIĘŻARU)

3.Seria potrójnie łączona: 3 serie:12/10/10
-Ściąganie rączki wyciągu górnego(uchwyt neutralny
-Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie( uchwyt neutralny)
-Przyciąganie linki wyciągu górnego stojąc na wyprostowanych ramionach ( lina-uchwyt neutralny)

4.Martwy Ciąg ( dociąganie): 4 serie: 15/12/10/10

5.Seria łączona: 3 serie: 15/12/10
-Szrugsy na maszynie
-Szrugsy ze sztangielkami stojąc





Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-04-02 14:56:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Dawid jesteś moim idolem! Forma super! Taka sylwetka mi się podoba, szczerze to nie chciałbym wyglądać jak np. Cutler, to już kalectwo :D

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-04-02 17:25:55

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Nie wiem na ile mogę traktować poważnie to co napisałeś ale to mega komplement dla kogoś takiego jak ja.
Nigdy nie przypuszczałem,że mógłbym być dla kogoś idolem.

Mega budujące, dzięki tak miłym komentarzom udowadniam sobie że to co robię ma sens i w dobrą zmierzam stronę.

Za mną dwa dni ketozy, które miały na celu ściągnąć ze mnie trochę wody.
Jutro trochę się podładuje i przez kolejne 10 dni będę powtarzał ten proces aż forma będzie zadowalająca.









Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-04-03 21:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Za*****e ! Duży, pocięty i ubity - naprawdę świetna forma. W ile czasu zdążyłeś się tak pociąć ?

ps: zajrzyj do mnie, bo mam pytanka odnośnie redu.
pozdrawiam.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-04-03 21:38:52

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
NO Dawid super forma !!!
normalnie widze ze idziesz na całego chciałbym chociarz w połowie tak wygladac.
jestes wzorem do nasladowania .
pozdro i tak dalej!

Sector77

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium