SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Tą wersję od tyłu widziałem jak robi Cutler,postanowiłem przetestować na treningu i jest po prostu masakra,niesamowita pompa całkiem inna praca mięśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Mozecie zapodac filmik jak to cutler robi ? Z checia bym przetestowal ale nie moge sobie wyobrazic jak to moze wygladac niestety

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zgadza się mięsień pracuje w zupełnie inny sposób,ja na tym treningu zrobiłem wersje trzymając z przodu bo przy ćwiczeniu unoszenie sztangielki na boki leżąc na ławeczce skośnej ( leżę bokiem)wykonuję właśnie zaczynając unosić sztangielkę za sobą, to wersję z kolei wypatrzyłem bodajże na którymś z video Kai'a Green'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przesta tak na szybko znalazłem to ćwiczenie, co prawda to Jay Cutler ale o to cwiczenia chodzi.




A tutaj wersja ze sztangielą,która ja wykonuje z tym że na załączonym filmie gościu opuszcza sztangielkę do biodra, ja natomiast wydłużam fazę ekscentryczną ćwiczenia i opuszczam za siebie jeszcze bardziej rozciągając naramienne.




Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-03-04 15:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Właśnie za biodro to raczej nie opuszczę Ostatnio dziwnie czuję lekki ból w lewym barku przy samym dole w okolicach tylnego aktonu , ale wersji na wyciągu na pewno spróbuję Dzięki.Sog

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Swietnie Dawid sie przeglada z tymi filmami wszystko ladnie pokazane oby tak dalej ?

Ps. bedziesz na targach w sobote i niedziele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Jakoś trochę te wpisy ucichły

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przesta faktycznie przez ostatni tydzień mam urwanie głowy w pracy do tego doszły jeszcze inne sprawy rodzinne więc brakuje czasu na regularne wpisy ale myślę że w krótce jakoś to sobie wszystko poukładam i będziecie mogli prześledzić nowe treningi oraz dietę.
Do tego wszystkiego doszła redukcja tkanki tłuszczowej i przygotowanie formy do FIBO,która tez wiąże się z jeszcze bardziej intensywnym treningiem oraz rygorystyczną dietą.
Samopoczucie co raz gorsze i człowiek wiecznie zmęczony ale efekt wizualny z dnia na dzień co raz to lepszy.
Postaram się wrzucić jakieś fotki dzisiaj wieczorem to sami ocenicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ale co wpisywać jak był weekend.

Panowie jest jeszcze normalne życie a był weekend, każdy chce spędzić chociaż trochę czasu z żoną/dziewczyną/rodziną.

Formę trzeba robić, teraz lepiej dać jedną konkretną wpiskę niż parę z których nic nie wyniknie.

Jest GIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Karolu to zależy jakie targi masz na myśli, jeśli FIBO to przylatuje w środę wieczorem i wracam dopiero w poniedziałek.
Natomiast mam nadzieje,że zobaczymy się wcześniej, już za dwa tygodnie w Londynie na BRITISH PRO GRAND PRIX??!!





Żonka zrobiła mi niespodziankę i kupiła bilety więc cieszę się jak dziecko, bo pierwszy raz będę na zawodach PRO!!
Do tego na tej samej imprezie odbędzie się po raz pierwszy impreza MR.OLYMPIA dla amatorów.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-03-08 17:55:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium