SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jabi strzele coś przy najbliższej okazji,to wrzucę, ogólnie nie wiele się zmieniło od ostatniej foty, waga delikatnie skoczyła w górę na 95kg i trzyma się teraz na tym poziomie.

W noworocznych postanowieniach założyłem sobie, że w dni bez treningów siłowych będę kręcił cardio ( 30min.),żeby poprawić jakość która z czasem budowania masy i nabierania kilogramów zaczęła mi się średnio podobać.
Jako,że mam cały rok na zbudowanie tych 100/105kg to też nie będę się śpieszył i spróbuje budować jak najlepszą jakość tej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684


Dairy ja nigdy nie byłem zadowolony z wyglądu moich łap w trakcie budowy masy mięśniowej,mimo że w obwodzie mierzą ok.45cm to na zdjęciach jakoś kiepsko wychodzą,zalane bez kształtów, ogólnie do dupy.

W formie jest o niebo lepiej i wyglądają proporcjonalnie do reszty ciała i to dla mnie jest najważniejsze.Teraz waga ma iść w górę i to dość sporo,więc mam tylko nadzieję nie zatracić proporcji.
Forma łapek z ostatniego sezonu startowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-01-03 14:44:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
juz myslalem ze to forma z masy, tak myslalem ze cos nie tak :D

a tak w mojej opini łapy to Twoja bardzooo slaba partia, ale za to reszta zayebiscie :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
raszek dobre hehe w obecnej chwili jakieś 18 kg więcej a co do łap to 100% się z Tobą zgadzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
King Odin ja używam bezustannie przez ostatnie 3 lata,glutamina dobrze nawadnia mięśnie i odpowiada za dobry poziom glikogenu w mięśniach,bez glutaminy ciężko o pełność mięśni i dobrą gęstość.
Osobiście daje 5gr. z rana i ok.10gr. po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
no w pierwszym momencie sie zdziwilem i nie moglem uwierzyc ze taka forma przy masie (bo jestes dziwny, nie ukrywajmy... kto jest na masie i do tego trzyma poziom ponizej 10% BF :D malo ktory kulturysta), ale jak przeczytalem to stalo sie jasne.

Jak masa idzie to najwazniejsze, tez przy nastepnym cyklu masowym bede stawial juz bardziej na jakosc, bo zalac sie nie jest trudno, ale potem ciezko to spalic...

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
moim zdaniem łapy się fajnie prezentują na wycince , gdyby biceps jeszcze trochę dłuższy był to by była miazga ;) Ale znając ciebie to niedługo bicepsy pójdą też

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
Giszman, a w tym roku nie planujesz żadnych startów?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium