SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Bardzo kurde pozytywnie.

Mega zmiana bez lizania dup.s.ka, a no i solarka chyba odpalona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
arnold 69 w tym momencie wszystko się zaczęło
https://www.sfd.pl/GISZMAN_PRIORYTET_MASA__FAZA_DRUGA_JAKOŚĆ_STR.27-t675164-s27.html
Od tego czasu minęło jakieś 9 tygodni, w tym czasie wprowadzałem powoli zmiany w diecie oraz treningu, które konsultowałem na bieżąco z Radkiem Słodkiewiczem .
Radek tchnął w mój trening nową świeżość a dzięki jego wskazówkom dotyczących diety, udało mi się dołożyć nieco więcej tkanki mięśniowej.
Cieszy fakt, że nadal udaje mi się poprawiać moje słabsze partie jak bicepsy i mięśnie czworogłowe uda, które chyba powoli przestają być słabszą grupą mięśniową.

sector&Adam dzieki wielkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dawid a ty czasami nie przygotowujesz się do ME w kulturystyce ekstremalnej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zgadza się Przemku, z tym że to dopiero za rok zamierzam wyjść na scenę, póki co żeby rywalizować z najlepszymi zawodnikami kulturystyki ekstremalnej trochę mi jeszcze brakuje.
Jadąc na zawody typu ME minimum celem jest wejście do finałowej szóstki a później walka o medal,nie cieszy mnie sam udział w takich zawodach.Dlatego muszę zrobić wszystko aby forma była wystarczająco dobra.

Obecny etap to jeden z mikrocykli,który ma na celu maksymalne ubicie masy mięśniowej jaką udało mi się wypracować przez ostatni rok i wykorzystanie odpowiedzi anabolicznej organizmu po długiej diecie i większej objętości treningowej na koniec mikrocyklu.

Na przełomie dwóch lat planuje zwiększyć czystą masę mięśniową o jakieś 8/9kg.
Tak więc 12 miesięcy to zdecydowanie za mało żeby tego dokonać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Jak tam Dawid? Wiem, że pewnie mało czasu masz ale pstryknij ostatnie fotki jakies przed fibo :D fajnie jak jeszcze nie robiłeś nóg to przed treningiem zrób zeby nie byly opuchnięte :D a jak juz robiles to i tak wrzucaj! Cisnij, fibo niebawem ;D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Cały weekend pracowałem w szkole,nie dawno dopiero co wróciłem do domu.
Jutro i we wtorek ostatnie dwa treningi przed FIBO a w środę znowu w drogę, prosto do ESSEN.

Forma na tą chwilę:















Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-04-10 23:55:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
fajne fotki ile pokazuje aktualnie waga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przemek po trzech dniach ketozy rano po przebudzeniu 86,2kg.
A jak u Ciebie przygotowania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Forma prezentuje się dobrze a jeszcze chwilę masz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium