SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
no nie wiem z czego się pomarańczowy cieszy :P

przeleciałem od 13 do 8 strony i dopiero na 8 jest filmik z wyciskania podchwytem, to jakaś skifa, ja chcę zobaczyć coś bardziej ambitnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
jest gdzieś tam intensywny trening pleców ;) przeleć przez cały temat

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Skifa kolego mowisz??To moze zaprezentuj jeden z Twoich mega Hardcorowych treningow?Widac,ze len jestes bo Ci sie nie chce nawet tych 13 stron dobrze przejrzec.Zapraszam do obejrzenia filmiku z treningu barkow albo plecow.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Poza tym nie nagrywam duzo filmikow bo nie chce mi sie z kamera po silowni latac,wole ciezko trenowac.Nagralem kilka filmikow z telefonu dzieki uprzejmosci moich kolegow z silowni ale jakosc jak widac jest kiepska tak wiec dalem sobie spokoj poki co.W dzienniku mozesz natomiast znalezc sporo rozpisek z treningow jak chocby ostatnia z treningu nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Myślę, że wyniki Dawida bronią się same przy małej ilości filmików, bo to właśnie wyniki się liczą, a nie ile i jakiej jakości filmików wrzuci sie podczas blogda do tematu


zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Ale kapa,wlasnie dojechalismy na lotnisko i okazalo sie,ze jest zamkniete ze wzgledu na zle warunki atmosferyczne,czyli opady sniegu.Niestety w Irlandii to jeszcze anomalia pogodowa.Dobrze,ze wziolem wiecej jedzenia ze soba i batony bo nie wiadomo o ktorej znowu wznowia loty Mam nadzieje,ze dolece na wigilie do Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
No akurat moja rodzina wczoraj problemów z przylotem nie miała ,zobaczymy jak to będzie z odlotem Złe warunki atmosferyczne a w Galway słońce nawala na maksa hehe , cała Irlandia

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Dawid: Próbowałem wczoraj to wyciskanie podchwytem, czy to normalne, że dziś sporo czuje przedni akton barków, czy coś z techniką było nie tak?


zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium