SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Damian no to pozamiatałeś tymi fotami było grubo hahaha!!


Wczorajszy zrobiłem kolejny trening z powtórzeniami eksplozywnymi,tym razem w ruch poszły bicepsy i tricepsy!
Od kilku tygodni zaczynam swoje treningi od ćwiczeń na tricepsy, zauważyłem że trenując tricepsy jako pierwsze,w drugiej części treningu jestem w stanie dużo lepiej czuć pracę bicepsów i tym samym uzyskiwać dużo lepszą pompę mięśniową.

Wczoraj pierwszy raz trenowałem w sposób eksplozywny, zacząłem od prostowania rąk na wyciągu, tutaj bardzo dobrze czułem pracę tricepsów i ponad to byłem w stanie ćwiczyć z dużo większym ciężarem.Dla porównania robiąc to ćwiczenie normalną techniką z dokładnym i powolnym spięciem mięśni byłem w stanie użyć ok.60kg w najcięższej serii, wczoraj kończyłem serie z ciężarem 80kg.
Po prostowaniu zrobiłem serie łączoną na tricepsy składającą się z wyciskania francuskiego leżąc + wyciskania sztangi w wąskim chwycie,również stosując powtórzenia eksplozywne.
Jako ostatnie zrobiłem pompki na maszynie,w tym ćwiczeniu tricepsy miałem już dosyć mocno zmęczone to też ciężar był mniejszy niż zwykle,ok.80kg. w ostatniej serii.

Trening bicepsów zacząłem od uginania sztangi łamanej stojąc, tutaj byłem w stanie zwiększyć ciężar o 5kg. i kończyłem ostatnia serię z ciężarem 60kg.
Podobnie jak przy tricepsach zrobiłem serię łączoną na bicepsy składającą się z uginania sztangielek oburącz siedząc i uginania sztangielek stojąc chwytem młotkowym.3 serie łączone dosłownie rozrywały mi ręce.MASAKRA!!
Ostatnim ćwiczeniem było uginanie ramienia stojąc tyłem do wyciągu , tutaj mimo szybkich powtórzeń nie zwiększałem ciężaru.

TRENING:
1.Prostowanie ramion na wyciągu
2 serie rozgrzewkowe x 15 powt.
3 serie robocze x 10 powt.
2.Seria łączona: 3 x 10/8/6
-francuskie wyciskanie sztangi leżąc
-wyciskanie sztangi leżąc wąskim chwytem
3.Pompki na maszynie 3 x 10/8/8 + drop set 6 powt.
4.Uginanie sztangi łamanej stojąc 3 x 12/10/8
5.Seria łączona:3 x 10/8/8
-uginanie sztangielek siedząc oburącz
-uginanie sztangielek stojąc chwytem młotkowym
6.Uginanie ramienia stojąc tyłem do wyciągu: 3 x 10

Dzisiaj wieczorem barki!!

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-09-30 17:43:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
chetnie zobacze jak to wyglada na filmiku.Da rade cos nakrecic?POZDR

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Dawid mozesz napisac swoje zdanie o weglowodanach na redukcji miedzy silowym a aerobami?
z tego co widzialem Dominatorowi rozpisales dawke ww po silowce przed carbo chociaz ogolnie ma malo wegli i to ma byc redukcja 'do kosci'
z drugiej strony osoba ktora Ciebie prowadzi zupelnie wyklucza taka opcje
nie rozumiem tego czemu tu tak a tu tak

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2397
Tez troche czytalem o tym, ciekawe jakie beda Twoje wyniki po kilku tygodniach 3mam kciuki i czekam na relacje pozdr

Stay strong and never give up!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
No i tak dalej Dawid niedługo dobijesz do 100kg na biceps tylko na kontuzje uważaj

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Molu86 na każdego działa co innego, po prostu, mimo że prowadzi mnie Radek i to on zmienił u mnie sposób suplementacji między treningiem siłowym a cardio to nie oznacza,że ten sposób będzie działał na każdego.
Na co dzień pracuję jako osobisty trener i z doświadczenia wiem,że nie wszystko co sprawdziło się u mnie zdaje egzamin u innych.
Jeśli śledzisz na bieżąco dzienniki Papaja czy Definicji to zauważysz że chłopaki przyjmują węgle po treningu siłowym, przed cardio i to im służy.
Sam przez wiele lat do ostatniego tygodnia przed zawodami po treningu siłowym brałem vitargo a po cardio same białko i formę robiłem bardzo dobrą.

Jakiś czas temu po konsultacjach z Radkiem postanowiłem spróbować czegoś innego,nowego i przez cały okres redukcji do FIBO przed cardio brałem tylko BCAA,formę zrobiłem również bardzo dobrą.

Tak więc podsumowując uważam że obie metody mogą być skuteczne,dlatego postanowiłem że na ten moment zostawie u Dominatora to CARBO bo jak widać cały czas robi progres więc nie ma co kombinować.


gigant

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-10-01 00:17:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 249
dawid mozesz powiedziec jaki masz teraz rozklad btw i kalorycznoc? co jjesz to napisales ale jak mozesz napisal bys rozklad btw i kal
gajnery dopijasz miedzy posilkami zeby zwiekszyc kalorycznosc bo wiekszych posilkow nie jestes w stanie zmiescic, czy zeby nie rozpuchac tak brzucha? bo wiadomo wieksza ilosc pokarmu to i bardziej wydety brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
czesc
nie wiem czy mozesz dodac sobie np 50g kefiru do diety , jak tak moge ci polecic taki sos do omleta dajesz anansa i troche kefifu, miksujesz to i masz taki sos zamiast dzemu, ja tak robie od jakiegos dluzszego czasu i smakuje rewelacyjnie

tez mnie interesuje twoja dieta te btw
z tego co widze tluszcze masz tylko w oststnim posilku z lososia
warzywa jakies dajesz? czy tylko sam ananas
a jak z zakwaszeniem organizmu? sam ananas wystarcza?
ww widze ze same o niskim ig
wrzucil bys jeszcze fotke przodu jak mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dawid wrzucam ci mój nowy plan treningowy i proszę cię żebyś go ocenił i zmienił jeśli coś zle polaczylem :
Poniedziałek : klatka + barki
Wtorek : nogi +brzuch
Środa :wolne
Czwartek :najszerszy grzbietu+triceps
Piątek : kaptury+biceps

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-10-03 19:40:25

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piątkowy trening nie ma sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium