SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5402 Napisanych postów 15418 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388357
czym nagrywasz te filmy? bo albo sprzet z dupy albo ktos tego obrobic/skompresowac nie umie - na youtube wyglada jak by mialo 15 klatek na sekunde...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
gigantmasx jak widać kolega nie bardzo się z Tobą zgadza co do jakości filmu ale niestety nawet po dobrym telefonie nie można się niczego lepszego spodziewać.
Z kamerą nie mam zamiaru biegać po siłowni bo nie mam na to zwyczajnie czasu i chęci.
Poza tym nie ukończyłem też szkoły filmowej i nie potrafię zrobić konkretnej obróbki jak choćby Jabi,który zresztą jest moim guru w tej kwestii

Co do siły to uważam,że jeśli chodzi o klatkę to akurat rewelacji nie ma,jak na mój staż to powinienem nieco więcej wyciskać ale jak to się mówi nie trenuje podnoszenia ciężarów tylko kulturystykę więc przestałem jakiś czas temu martwić się o aspekt siły.

Przy unoszeniu sztangielek w ostatniej części serii używam 20kg sztangielek,ale są to jak widać ruchy oszukane mające na celu pobudzić nieco układ nerwowy.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-07-17 17:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
No spoko , jutro akurat mi pasuje O której godzinie zazwyczaj zaczynasz trening ??

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-07-17 23:29:30

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
W takim razie widzimy się jutro,zaczynam trening o 19 stej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
No dobra , będę jakoś przed 19nastą

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dawid mi osobiście sie filmik podoba a idealny być wcale niemusi ,co do ciężarów to jak dla mnie 155kg to za***iscie dużo więc gratuluje !, powodzenia na jutrzejszym treningu z Damianem !

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-07-18 00:43:35

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21072
Hej david ja ci idą treningi? Przesta wspominał coś o wspólnym treningu ze jakieś filmiki powstały ;D. Dostrzegłem ze coś zaabsorbowało twoją osobę czyżby urwanie w sklepie czy może coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zgadza się, w poniedziałek zrobiliśmy wspólny trening z przesta,dosłownie skatowaliśmy klate, materiał jest nagrany, teraz tylko czeka na obróbkę.

Niestety brakuje mi ostatnio wolnego czasu,w sklepie jako tako się uspokoiło, bo sezon wakacyjny się zaczął i większość ludzi folguje sobie teraz na urlopie Za to mam mnóstwo pracy związanej z rozpisywaniem ludziom treningów i planów dietetycznych bo jak wiecie na co dzień pracuję również jako trener osobisty.

Jak znajdę chwilę to wrzucę zdjęcia mojej klientki,"przed i po" na prawdę dziewczyna zrobiła spory progres

Dzisiaj i jutro mam urwanie głowy bo muszę wszystko przygotować przed urlopem,w poniedziałek lece do naszej kochanej ojczyzny
We wtorek z samego rana wskakuje w samochód i kierunek POZNAŃ, jestem umówiony z Radziem na konsultacje i trening.
Musimy ustalić plan działania na końcówkę tego roku,żeby najpierw maksymalnie zwiększyć masę mięśniową a później powoli rozpocząć przygotowania do wiosennego sezonu startowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Trening był masakryczny , po powrocie do domu miałem uczucie jakby coś mi rozrywało barki od środka Myślałem że kontuzja Ale okazało się że to był po prostu dla barków niesamowity szok.

Zakwasy były na barkach i klacie przez 4 dni , masakra po prostu

Miłego urlopu i powodzenia w Poznaniu

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Powodzenia Dawid i baw sie dobrze w Poznaniu !,Przesta duze obciążenia stosowaliscie?

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-07-22 22:15:24

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium