SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 249
wlasnie mialem napisac zeby jabi relacje wstawil ale to temat dawida wiec tak sie zwrocilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam!!
Dzisiaj wróciłem z kilku dniowego urlopu w Polsce, weekend był pełen wrażeń!!
A to za sprawą jubileuszowej imprezy z okazji 10LECIA istnienia firmy TREC NUTRITION.

Było super!!Miejsce, atmosfera, towarzystwo no i jedzenie pierwsza klasa, nawet dosyć dietetyczne więc spokojnie mogłem jeść
Do Jachranek pod Warszawą gdzie odbyła się cała impreza dotarliśmy razem z żoną po godzinie 16stej,bylibyśmy wcześniej gdyby nie zmyłka mojego GPS’a ,który wyprowadził nas w „nieco” inne miejsce, dokładnie jakieś 50km od tego właściwego.
Dobrze, że wzieliśmy sobie większy zapas czasu więc nie było problemu,dotarliśmy na miejsce na 2 godziny przed rozpoczęciem uroczystości.





Hotel jak i jego samo położenie zrobiło na mnie ogromne wrażenie!!Wszystko mega ekskluzywnie!!
Na miejscu była już prawie cała ekipa tj.Jabi,Przemek,Maciek i reszta Trec’owców Szybka pogawędka w holu jeszcze na luzaka i do góry na pokoje przygotować się na bankiet.
Jako że obowiązywały stroje wieczorowe to też każdy z nas musiał odświeżyć nie często noszone koszule, krawaty i marynarki





Cała impreza była prowadzona przez profesjonalnego konferansjera, były konkursy związane z firmą Trec Nutrition oraz różne inne atrakcje. Niewątpliwie największą z nich był koncert zespołu PERFECT!!
Tego nikt się nie spodziewał, kiedy to po wspólnym pamiątkowym zdjęciu na scenie kurtyna która była za nami opadła a za nią na scenie pojawił się zespół PERFECT z Grzegorzem Markowskim na czele!!





Chłopakali dali takiego czadu za mała bania!!Nie wiem skąd w nich tyle energii po tylu latach na scenie.
Nigdy wcześniej osobiście nie byłem na koncercie PERFECT’U i nie ukrywam że była to dla mnie nie lada atrakcja!!Tym bardziej że stałem tuż przy scenie!
Można powiedzieć, że wychowałem się na najbardziej kultowych kawałkach tego zespołu…

Koncert trwał dobre dwie godziny a o której skończyła się impreza niestety nie wiem ,trzeba zapytać Jabiego ale domniemam że do białego rana.Ja rano miałem samolot powrotny więc dla mnie impreza zakończyła się ok. godziny 2.30 nad ranem.

Cieszę się że mogłem być częścią tej imprezy i z tego miejsca jeszcze raz pragnę pogratulować firmie TREC NUTRITION wszystkich sukcesów jakie osiągnęła przez te 10LAT.KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!!


Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-09-25 23:55:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Szczerze to nie wiem o której albo o 5:30 albo o 6:30. Wiem tylko, że byłeś u mnie o 8 rano się pożegnać - kurde za szybko to poleciało ale mega kurde kosmicznie turbo dynamicznie było nie wiedziałem, że to taki ogień będzie !!!!!

A zważyłem się teraz 97 kg HAHAH masakra przez to jedzenie

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-09-26 00:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
No jedzenia było oporowo Ty tam musiałem wciągać jak odkurzacz,że Ci tak waga skoczyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Widać impreza była mega udana , na twarzy szczerze uśmiech się pojawił jak was a garniakach zobaczyłem

@Jabi - poczekaj aż zleci wszystko z jelit hehe Ale 3kg to widzę ilości jedzenia jakie wchłonąłeś , chyba nie wyrabiali żeby jedzenia ci donosić hehe

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Na początku nosili wszystkim, a później przekąski trzeba było samemu ruszyć tyłem i sobie przynieść hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Był szwedzki stół więc można było jeść oporowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Widzę że wszyscy zadowoleni z udanej imprezy i w tym rzecz! ,zespół Perfekt bardzo lubię zlaszcza jego 2 piosenki "Niepokonani" i "Raz po raz" ,bardzo ładnie ci w garniturze Dawid co do reszty i Jabiego też elegancko wygladaliscie ,hotel widać na zdjęciach ekskluzywny chciałbym mieszkać w takim jakos bym sie pomiescil w 5-ciu pokojach hehehe

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
W tym tygodniu rozpocząłem trzeci tydzień budowy masy mięśniowej, większa kaloryczność diety póki co bardzo dobrze się sprawdza, waga podskoczyła o 2kg.i w tym momencie ważę 92kg.












Dzisiejsza DIETA&SUPLEMENTACJA


Po przebudzeniu:8.30
5 GR. L-GLUTAMINE EXTREME+4 kaps.Amino Whey System+ 4 kaps.CM3

1 posiłek:9.00
Omlet:120 gr.płatków owsianych, 11 dużych białek jaj + plaster ananasa do omleta dodaje też odrobinę dżemu St.Dalfur.

Po śniadaniu:
1 tab.CYNKU 50 mg.,1 tab.Magne 100.,1tab. MULTI PACK, 1 tab.VIT.C STRONG

Godz.11.00
SZEJK BIAŁKOWO WĘGLOWODANOWY: 60gr.Isolate 100 + 60gr.Vitargo

2 posiłek:12.30
100gr.makaronu "pełne ziarno" , 200 gr.gotowanej piersi z kurczaka

Godz.14.00
SZEJK BIAŁKOWO WĘGLOWODANOWY: 60gr.Isolate 100 + 60gr.Vitargo

3 posiłek: 15.30
100gr.makaronu "pełne ziarno" , 200 gr.gotowanej piersi z kurczaka

4 posiłek:17.30
To posiłek przed treningowy:100gr. Ryżu basmati + 200gr piersi z kurczaka

Przed treningiem:
2 miarki SAW / 10 GR.BCAA TURBO JET

Po treningu:
60 gr. Vitargo + 60gr.ISOLATE 100+ 10 GR.BCAA POWDER + 10gr.L-Glutamina Extreme + 4 kaps.CM3

5posiłek :21.00
100 gr. Ryżu basmati + 200gr. Piersi z kurczaka + 2 plastry ananasa

30 min. po posiłku:
1 tab.CYNKU 50 mg.,1 tab.Magne 100.,1tab. MULTI PACK, 1 tab.VIT.C STRONG

6 posiłek: 23.30
200gr.łososia pieczonego + plaster ananasa.


TRENING:

Od tego tygodnia postanowiłem wprowadzić do treningu pewne zmiany, mianowicie przez kolejne 4 tygodnie będę testował na sobie powtórzenia eksplozywne!!

Powiem szczerze, że już dawno temu obiło mi się o uszy, że może to być inna,lepsza??Metoda budowania masy mięśniowej, czytałem na jej temat kilka ciekawych artykułów , widziałem też nagrania z treningów takich zawodników jak Branch Warren czy Johnnie Jackson i dopiero z czasem skojarzyłem fakt, że ich treningi opierają się właśnie na powtórzeniach eksplozywnych.
Pewnie wielu z was widziało sposób wyciskania sztangi na barki w wykonaniu Brancha, nie ma w nich miejsca na powolne i dokładne powtórzenia!!I tak wygląda niemal cały trening tego zawodnika.

Niewątpliwie jednym z największych argumentów „za” apropos powtórzeń eksplozywnych jest postawiona teza…
”skoro wolne ruchy są kluczem do wzrostu mięśni, to dlaczego sprinterzy mają kopyta jak pnie drzew??”
Przecież sprinterzy w głównej mierze opierają swoje treningi na siłowni, na powtórzeniach eksplozywnych!

Fakty
Zostało przeprowadzonych szereg testów, w których udowodniono że w trakcie szybkich,dynamicznych powtórzeń w większym stopniu angażowane są włókna mięśniowe typu 2B,czyli szybkokurczliwe, natomiast w trakcie wolnych powtórzeń w większym stopniu pracują włókna typu 1,czyli wolnokurczliwe.
Oba rodzaje włókien mają inny potencjał wzrostu i to właśnie włókna szybkokurczliwe typu 2B,mają największe możliwości wzrostu.
To jest wystarczający argument aby wypróbować na sobie tą metodę, po 4 tygodniach będę już mniej więcej wiedział jak zadziała coś takiego na mnie.

Moje pierwsze dwa treningi z powtórzeniami eksplozywnymi.

Wszystkie ćwiczenia wykonywane są eksplozywnie

Poniedziałek: czworogłowe uda
solidna 10 minutowa rozgrzewka ( rowerek stacjonarny, aktywne rozciąganie)
1.Wyprosty nóg siedząc 4 x 20/15/12/10
2.Przysiady ze sztangą z przodu na szynie Smitha 4 x 20/12/10/8
3.Wyciskanie nogami na suwnicy 4 x 15/12/10/8
4.FST-7 Odwrotne Hack-przysiady na maszynie 7 x 15/10

Wtorek: Klatka piersiowa/ Dwugłowe uda

Solidna 10 minutowa rozgrzewka wszystkich stawów ze szczególnym naciskiem na pierścienie rotatorów stawów barkowych
1.Wyciskanie sztangi w skosie dodatnim na szynie Smitha 4 x 15/10/8/8
2.Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej 4 x 15/12/10/10
3.Rozpiętki na ławce skośnej głową w górę 3 x 10/10/10
4.Wyciskanie w skosie dodatnim na maszynie 3 x 10/10/8
5.Krzyżowanie linek w bramie 3 x 15/12/10
6.Uginanie nóg leżąc 3 x 20/12/10
7.Przywodzenie nóg siedząc 3 x 12/10/10
8.Martwy ciąg na prostych nogach na szynie Smitha 3 x 20/12/10
9.Wspięcia na palcach siedząc 4 x 15/12/10/10

WNIOSKI
Totalnie inne odczucia i praca mięśni w trakcie treningu, czułem że jest to dosłownie szok dla moich mięśni!!Przez lata wykonywałem wolne,dokładne ruchy a teraz wszystko robione jest na pełnym gazie!!
Co muszę powiedzieć to,to że na pewno nie jest to dobra metoda dla początkujących a nawet dla tych średniozaawansowanych z tego względu ,że mimo szybkich, eksplozywnych ruchów należy kontrolować pracę mięśni a to już wyższa szkoła jazdy.Mnie samemu chwile zajęło żeby z taką szybkością skupiać się jeszcze na izolacji grupy mięśniowej i odpowiednim spięciu mięśni.

Co dziwne są ćwiczenia gdzie jestem w stanie ćwiczyć na podobnych ciężarach jakich używałem do tej pory podczas normalnych treningów ale są i takie gdzie musiałem zmniejszyć obciążenie o jakieś 30/40%.

Np.przy: wyprostach nóg siedząc, Rozpętkach, krzyżowaniu linek i wyciskaniu na maszynie byłem w stanie ćwiczyć z tym samym ciężarem co zwykle natomiast przy reszcie ćwiczeń takich jak przysiady, wyciskania nogami czy wyciskania sztangi musiałem zmniejszyć ciężar dość znacznie.
Jednak z tego co twierdzą eksperci wynika, że nawet mniejsze ciężary dzięki powtórzeniom eksplozywnym zwiększają lepiej masę mięśniową niż powtórzenia powolne z nieco większym ciężarem.

Pozostaje mi więc tylko sprawdzić skuteczność tej metody na sobie, będę Was informował o efektach tego treningu.
Póki co zakwasy nie miłosierne po treningu nóg, na efekty treningu klatki piersiowej będę musiał poczekać do jutra.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-09-28 01:41:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium