SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Pozwole sobie trochę się rozpisać na ten temat, kto nie chce nie musi czytać
Ja od zawsze byłem niepoprawnym optymistą jeśli chodzi o życie, natomiast realistą jeśli chodzi o kulturystykę z tym,że stawiałem sobie cele które wiedziałem że mogę osiągnąć wkładając w to dużo wysiłku.

Np.po kilku latach treningu i nieco lepszej sytuacji materialnej zacząłem marzyć o tym żeby któregoś dnia stanąć na scenie,i przez kolejne 3 lata trenowałem z tą właśnie myślą, później kiedy pojechałem na pierwsze zawody jako widz, pomyślałem żę za rok wystartuje w debiutach i postaram się je wygrać.
Udało się!!Kolejnym celem stał się więc udział w zawodach wśród seniorów i pamiętam że wtedy myślałem tylko o tym żeby dobrze się zaprezentować,żebym czegoś nie zje.ał
Tym razem nie poszło po mojej myśli,nie zostałem nawet sklasyfikowany,teraz wiem że to nie był mój czas i moment i choć byłem podłamany to sportowa złość wywołała u mnie chęć rewanżu,jeszcze tego samego dnia powiedziałem sobie,że wrócę tu za 6 miesięcy na mistrzostwa kraju i Wam pokaże na co mnie stać,zrobiłem formę życia i wygrałem swoją kategorię oraz OPEN.
Takich przykładów mam mnóstwo,również tych jak zmieniło się moje życie, z chłopaka który uczył się w technikum górniczym nie mając żadnych wizji na przyszłość no może poza pracą na kopalni i w wolnych chwilach treningu na siłowni,a tak poza tym to miałem wizje nudnego i monotonnego życia. Ale miałem też marzenia, jedno które powtarzałem najbliższym zawsze jeśli była mowa właśnie o marzeniach związanych z życiem, zawsze powtarzałem jak cudownie móc robić w życiu to co się kocha i móc się z tego utrzymywać, niewielu ludzi ma to szczęście.

Wtedy to marzenie wydawało mi się mega nierealne ale mimo to marzyłem o tym i ni stąd ni z owąd znalazłem się w Irlandii, która całkowicie zmieniła moje życie.
W życiu nie planowałem wyjazdu za granicę,to moja żona, wtedy dziewczyna wywarła na mnie presje że jeśli chcemy lepiej żyć to trzeba wyjechać i spróbować, dalej już wiecie jak się wszystko potoczyło.

Dlatego uważam,że trzeba starać się mimo wszystko patrzeć na świat optymistycznie i czasem realistycznie.Przy każdym niepowodzeniu, czy nieszczęściu mówię sobie że widocznie tak miało być,że nic nie dzieje się bez przyczyny.Choć przyznam,że kiedy odszedł mój brat ciężko było mi to sobie tłumaczyć w ten sposób....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27

Cwiczący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27

Cwiczący :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
jaki ja jestem raczej bi c z tego co napisales, nie wiem dokladnie o co cbiega

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
b i c mialo byc, nie moja wina, z jadłem akurat

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium