SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Widząc zdjęcia z poprzednich lat oraz poziom w jakim występował z pewnością Nas nie zawiedzie. Powodzenia Dawidzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Kurcze ale masz sprzęt pozazdrościć.Pozdrawiam .Dawaj ostro....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jabi jak woda zejdzie to nic nie zostanie a tak na poważnie to mam nadzieje,że przynajmniej od 0,5/ 1cm będzie więcej.

Nitroman mam nadzieje,że Was nie zawiodę i godnie będę reprezentował naszą firmę na FIBO , chociaż szczerze mówiąc trema na pewno będzie, jakby nie było na FIBO przyjeżdzają najlepsi pro i cała reszta najlepszych zawodników z całego świata.
Dobrze,że nie będę sam,reszta chłopaków z team'u na pewno tez pokaże się z dobrej strony.
Zapowiada się na prawdę gruba impreza, mam nadzieje że damy czadu na naszym stanowisku podobnie jak na BODY POWER EXPO.

Przemku siłka na której ćwiczę to najstarszy klub w mieście,ma coś ok.30 lat a większość maszyn pamięta jeszcze jej początki,mimo to atmosfera jaka tam panuje jest niepowtarzalna.Każdy kto tam ćwiczy traktuje to bardzo poważnie,spora część ludzi startuje na zawodach w podnoszeniu ciężarów czy zawodach kulturystycznych,to taki miejscowy METROFLEX.
Nie zobaczysz tam gości z gazetą w ręce pedałujących na rowerku stacjonarnym, "nowi" przychodzą tam w poszukiwaniu motywacji i inspiracji do ćwiczeń, to nasz taki drugi dom.


Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-17 14:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
ja trenowalem na takiej silowni kiedys, tez sprzet pamietający bitwe pod grunwaldem ale byly tez troche lepsze maszyny, jednak jestem z grupy osob ktora lubi nowe maszynki i monitory na scianach, bieżnie rowerki itp

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-02-17 19:20:15

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Wczorajszy trening i forma po 4 tyg. jakości:

1.Wyciskanie sztangi na ławce głową w dół 4 serie: 12/10/9/6+ 3 powt.negatywne

2.Rozpiętki na ławce głową w dół 3 serie:10/10/8+ 2 wymuszone

3.Seria łączona:Wyciskanie sztangi-skos dodatni + Wyciskanie w skosie na maszynie typu hammer strength 3 serie x 10+10/ 10+ 10/ 10+10

4.Seria łączona: Krzyżowanie linek w bramie + buterfly 3 serie:10+10/ 10+10/10+10

5.Prostowanie ramienia nachwytem + podchwytem jednorącz stojąc.
1 seria: 30powt.+20 powt.
2 seria: 20 powt. + 15 powt.
3 seria: 20 powt. + 12 powt.

6.Prostowanie ramion przy wyciągu górnym z liną 3 serie: 15-12

Jeszcze sporo do zrobienia ale na ten moment jestem zadowolony z efektów treningu.Za 2 tyg. wrzucę kolejny filmik to będzie można porównać czy forma rośnie.
Szkoda,że kolega nie uchwycił w całości i nie widać nóg, myślę że całkiem dobry progres poszedł na nogach po tych wszystkich koszmarnych treningach

Waga z rana na czczo 94kg.:







Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-19 17:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Masz prawy troche mniejszy grzbiet niz lewy czy tylko tak mi sie wydawalo na filmiku. A moze jakos swiatlo zle padlo?

Forma fajna, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Widać zmiany do tego co było na początku cyklu. Widząc zdjęcia z przed kilku lat to widać że zrobiłeś niesamowite postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Dokładnie zgadzam się z wypowiedzią wyżej:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium