SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
No i tak panowie, dwa tygodnie cardio i 2kg fetu zrzucone,myślę że te dwa kilo to był taki niepotrzebny balast na brzuchu,zobaczymy co będzie dalej.

Kolejny hard'corowy trening klatki piersiowej + lekko triceps/ łydki/ brzuch

1.Wyciskanie sztangi w skosie dodatnim na szynie smitha:
4serie: 12/10/8/6+ podwójny drop set+ powt.ekscentryczne
2.Rozpiętki w skosie dodatnim: 4 serie:12-10 + w ost.serii powt.wymuszone
3.Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej:4 serie x 8-10
4.Krzyżowanie linke w bramie: 4 serie x 15-12-10-10
5.Prostowanie ramion z linką wyciagu górnego: 3 serie x 15-12
6.Prostowanie ramienia z linką wyciągu górnego stojąc podchwytem
3 serie x 15-12
7.Wspięcia na palcach stojąc na szynie smitha:4 serie x 20/15/10/8
8.Wspięcia na palcach siedząc: 3 serie x 15/12/10
9.Seria łączona:skłony ze skrętem tułowia leżąc płasko + Unoszenie nóg leżąc: 3 serie x max.powt.





Wczoraj miałem dobrego partnera treningowego,widać jak przy końcu wycisnął ze mnie jeszcze jedno powtórzenie negatywne,którego sam w życiu bym nie zrobił,miałem już dość






Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-04 17:59:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
wymuszone negatywne powtórzenia kocham , klatkę dosłownie rozsadza aż się wytrzymać nie da Ale trening widać że na wysokich obrotach

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema Giszman moze nie pisze zbyt duzo w Twoim dzienniku,ale zagladam codziennie po kilka razy,i powiem ze super filmiki i podziwiam Twoja forme

Niech MASA bedzie z Toba!!!

Pozdrawiam,Bulek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przesta zgadza się i nie ma opierd..nia się

Bulek dzięki za miłe słowa i fajnie,że jesteś bo czasem wydaje mi się,że bez sensu to pisać i że mało kogo ten dziennik interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma problemu ja na forum zagladam i to czesto,wiec wypiski rob,nie zapominaj czasami Filmiki sa super,masa ladnie idzie widze no i wszystko jest tak jak powinno byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1750
jak mało osób interesuję? ja wraz ze swoimi znajomymi śledzę od jakiegoś czasu Twój i Jabiego dziennik i powiem szczerze, że takie dziennik bardzo pomaga osobą w moim wieku, można się wiele nauczyć. Powodzenia!

"Nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
też czasami mam takie odczucie Ale jednak ludzie dużo wyciągają z tych dzienników , wiem po sobie ile wyciągnąłem z twoich wpisów jeszcze w pierwszym dzienniku i wielu innych .I dobrze mieć coś takiego jak taki dziennik , motywuje bardzo bo osiągi musisz pokazać wszystkim i nie ma opcji żeby lipę odwalić

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
To nawet i ja się odezwę ! Również w miarę regularnie przeglądam ten dziennik i myślę, że jest więcej takich jak ja(cichych obserwatorów). Rób swoje i pisz o tym, bo można się wiele nauczyć.

pzdr Giszman !

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-02-04 23:56:17

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ja też pilnie śledzę tylko się nie wpisuje
Twój dziennik i dziennik Jabiego- dwa dzienniki które codziennie odwiedzam

Drop sety konkretne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
No to elegancko chłopaki ciesze się,że się podoba!!
Teraz będę tempo co raz to bardziej podkręcał,im bliżej FIBO tym lepsza będzie forma.Przynajmniej taki jest cel,a jak już sobie coś założę to zazwyczaj osiągam cel.

Dzisiejszy trening pleców + lekko biceps + cardio:

Jako,że Radzio zauważył że przydałoby się poprawić dół najszerszych,tak aby je nieco wydłużyć,to też układając trening skupiliśmy się właśnie na ćwiczeniach z naciskiem na dolne partie najszerszych,gęstość oraz grubość, szerokość już jest dobra więc nie musimy się nią bardzo przejmować.

1.Ściąganie drążka wyciągu górnego podchwytem: 4 serie x 12/10/10/8+podwójny drop set.
To podstawowe ćwiczenie na dół najszerszych, elegancko czuć w nim zakończenia motyli.

2.Wiosłowanie sztangą prostą w opadzie tułowia:
4 serie x 12/10/8/8

Typowe ćwiczenie na gęstość i grubość pleców, często robię to ćwiczenie w stylu Doriana,czyli sztangą łamaną-podchwytem, dzisiaj zrobiłem inaczej i dobrze weszło.

3.Przyciąganie linki wyciągu dolnego siedząc chwytem młotkowym: 3 serie x 12/10/8
Myślę,że to właśnie temu ćwiczeniu zawdzięczam mnóstwo detali na moich plecach w formie startowej.

4.Przyciąganie/ Ściąganie do klatki na maszynie typu hammer strength: 3 serie x 10/8/8

5.Martwy ciąg:3 serie x 10 powt.
Na sam koniec treningu pleców zostawiłem martwe ciągi, z tym że bez szarżowania z ciężarem,bo wcześniej zrobiłem mega ciężkie wiosłowania w opadzie i prostowniki miały już dosyć, tak więc poleciałem 60kg/100kg/140kg

6.Uginanie ramion na modlitewniku z linką wyciągu dolnego:
3 serie x 15-12


7.Uginanie ramienia chwytem młotkowym ze sznurem z linką wyciągu dolnego: 3 serie x 15-12

Jako,że po plecach ćwiczę biceps drugi raz w tygodniu to wybieram ćwiczenia tylko izolowane i wykonuje więcej powtórzeń,tym samym jest mniejsze ryzyko przetrenowania tych mięśni.

Jedno z moich ulubionych zdjęć pleców






Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2011-02-05 00:24:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium