SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Okej przeczytałem, a co sądzisz o dużej zawartości omegi 6 oraz znikomej zawartości omegi 3? Szczerze mówiąc nie bardzo się w tym orientuje dlatego pytam, na forum dużo się mówi o omedze 3 natomiast prawie w ogóle o 6.
Nie ukrywam, że najbardziej zaciekawił mnie brak zmiany posiłków, bo jak wspomniałeś ja podobnie po dodaniu oleju lnianego czy oliwy po prostu nie mogłem zjeść posiłku.
W mojej diecie jest mało tłuszczu, praktycznie tylko 50g migdałów dziennie, także chciałbym wreszcie ruszyć to z miejsca


Zdrówka

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2011-10-17 09:12:45

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzisiaj miałem ciężki dzień, trzeci dzień z rzędu nie dospałem i jestem trochę przemęczony.
Po południu zacząłem się dziwnie czuć,wiedziałem że coś mnie zbiera dlatego od razu zarzuciłem podwójną dawkę Vit.C Strong.
Udało mi się zdrzemnąć godzinkę przed wieczornym treningiem i dzięki temu kolejny raz solidnie przetrenowałem czwórki.
Waga idzie w górę i siła również, to powinno dać nowy dodatkowy bodziec do wzrostu.

TRENING:
1.Wyciskanie nogami 5 x 30/20/10/10/8
2.Przysiady ze sztangą na plecach 3 x 10/10/8
3.Hack Przysiady 3 x 12/10/8
4.FST-7: Wyprosty nóg siedząc 7x 20/12/10/10/10/10/10


Ernii jak pewni wiesz u mnie w diecie niemal codziennie jest łosoś, nierzadko nawet dwa razy dziennie, tak więc Omegi 3 mam pod dostatkiem natomiast innych tłuszczy takich jak 6&9 nie bardzo więc mnie pasuje olej z pestek winogron jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Nie wiem Adam kilka dni się nie ważyłem, jutro wejdę na wagę to się zobaczy, podobno z tygodnia na tydzień staję się co raz to większy to słowa kolegi z siłowni, więc chyba wszystko idzie zgodnie z planem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Przetestowałem, na razie co prawda leje niewiele ale jestem pozytywnie zaskoczony!

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Przepraszam za drugi post, ale widocznie jeszcze Panowie nie naprawili braku możliwości edytowania postów(wyskakuje błąd)
Kończąc poprzednią wypowiedź: Super naprawdę - smak potrawy niezmieniony, na czym najbardziej mi zależało bo odruchu wymiotnym przy oleju lnianym
Dzięki wielkie.



Zdrówka

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Jabi - Dawid już 110 waży nie no myślę że z 95 będzie , średnio z tego co obserwuje to idzie Dawidowi 1kg tyg czyli 4kg w miesiąc.Miazga przy tym nie traci dużo na jakości.Stawiam że 95 jest teraz

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie wiem tak pytam jak idzie Dawidowi bo dzięki jego i Tomka radom ważę już 98 kg z rana, więc myślę, że Dawidowi idzie bardzo dobrze.
Pytanie jest bardzo na miejscu, a myślenie i strzelanie ile ktoś waży jest bezensu, bo po to pytam.

Ernii co do oleju lnianego, to ja polewam ryż już po podgrzaniu i wtedy jest smaczne piersi oraz ryż nie są słuche i jałowe, a pić tak sobie to bleeeee bez ensu, to ma nadać potrawie, a raczej podkreślić przenieść smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Tak więc dzisiaj wszedłem na wagę i faktycznie pokazała 95,2kg,czyli nadal zgodnie z planem masa idzie w równym tempie do przodu, ciekawe jak długo uda mi się utrzymać taką średnią

W każdym bądź razie czasu mam jeszcze dosyć dużo,zakładam nawet cykliczne dokładnie sesji aerobowych jeśli zajdzie taka potrzeba żeby co nieco utwardzić tą masę mięśniową.

Dzisiaj trening klatki i piersiowej i dwugłowych uda:
1.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w górę 4 x 15/10/9/6
2.Rozpiętki na ławce skośnej głową w górę 3 x 12/10/10
3.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej-gilotyna 3 x 10
4.Przenoszenie sztangielki 3 x 10
5.Krzyżowanie linek w bramie 2 x 12/10
6.Martwy ciąg na prostych nogach ze sztangą 3 x 20/12/10
7.Przywodzenie nóg siedząc 3 x 15/12/10
8.FST-7 Uginanie nóg leżąc 7 x 20/12/10/10/10/10/10

A tutaj moja aktualna forma


Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-10-18 23:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Formy nie ma bo bananowi coś z fotką nie przypasiło

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium