SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Dobija mnie to normalnie, znowu chciałem przejść akapit niżej i wysłałem odpowiedź...

Jeszcze raz Dzięki.

Mam jeszcze jedno pytanie, ile gr. Białka stosujesz na kg masy ciała podczas redukcji, bo na masie bodajże 3,5 gr.

Aha, czy w tym ćwiczeniu co pokazałeś liczy się kąt nachylenia ławki, czy nie ma to znaczenia.

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Białko bez względu na to czy jest to sezon przygotowawczy czy też okres budowania masy mięśniowej pozostaje u mnie na tym samym poziomie.

Co do ćwiczenia,jeśli kąt będzie mniejszy niż 45st. to do pracy włączą się barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Dawid już od jakiegoś czasu poszukuje odpowiedzi poco niektórym kulturystom opaski na rękach u mnie na siłowni niektórzy kulturyści też takie mają i na tym zdjęciu co wrzuciles Toneey F. też ma taka opaskę to opaski z ich grupa krwi czy jak??????

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Takie opaski są zwykle dla ozdoby gigant

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
aha dzięki no bo już myślałem Damian ze to z grupa krwi albo co

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Panowie takie opaski, mogą mieć różne znaczenie,może to być np.opaska cukrzyka informująca o tym,że taka osoba choruje na cukrzyce, doskonałym przykładem jest jeden ze spotów reklamowych bodajże w TVN-ie.
Są też opaski charytatywne bądź po prostu reklamowe.

Poniżej mój wywiad z Toney Freemanem, słychać że na początku miałem lekką treme



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
bardzo fajny wywiad Dawidzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Slychać że na początku byłeś zestresowany ale to normalka ja bym też był no i przed mistrzem stać to ekstycujące pewnie jest


Damian- wiedziałem że te opaski skrywają jakieś sekrety

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ja bym na twoim miejscu Dawid się zająkał na śmierć Adrenalina , 188cm X-man i do tego trema.Podziw pełny.

Dawid trenujesz w sobote? Bo prawdopodobnie będę w GCG więc można coś przetrenować

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Mały stresik na początku był,ale szybko sobie z nim poradziłeś Dawid i dalej już było zupełnie na luzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium