SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Giszman, w 0:45s co tak tłumaczysz Jabiemu może czegoś ciekawego się jeszcze dowiemy

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
"Poczekaj Jabi, patrz - jak napnę o tutaj to aż mięśnie chcą wyskoczyć, o!"

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
arnold tłumaczyłem Adamowi,końcową fazę pozytywną przy rozpiętkach, mianowicie żeby nie blokować całkowicie rąk w łokciach i tym samym nie tracić napięcia klatki piersiowej kosztem naramiennych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Korzystając z okazji pobytu w Polsce musiałem koniecznie wybrać się do Poznania na konsultacje do Radka Słodkiewicza.


Plan na kolejne kilka tygodni mamy ustalony,najbardziej cieszę się z faktu,że przez święta nadal będę mógł jeszcze normalnie pochłaniać duże ilości kalorii
Oczywiście wszystko w granicach normy!

Przez kolejne 4 tygodnie postaram się jeszcze nieco zwiększyć masę mięśniową,później nastąpi dwu tygodniowy okres roztrenowania po czym rozpocznę ścisły okres przygotowawczy do wiosennych startów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
arnold tłumaczyłem Adamowi,końcową fazę pozytywną przy rozpiętkach, mianowicie żeby nie blokować całkowicie rąk w łokciach i tym samym nie tracić napięcia klatki piersiowej kosztem naramiennych.

O taką odpowiedź mi chodziło, dzięki

Życzę powodzenia w przygotowaniach, miejmy nadzieję, że będziesz też prowadził dziennik, bo super się to czyta.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Radek S.sympatyczny facet o ile sie niemyle reklamuje suplementy od FA a nawet jest sponsorowany przez firme Fitness Authority

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-12-08 20:41:38

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
arnold na pewno będziecie mogli śledzić moje przygotowania do zawodów tutaj w dzienniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jak to mówią,wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

Od wczoraj jestem już u siebie w Irlandii, tak więc spokojnie mogę wrócić do swojej rutyny
6 posiłków dziennie o stałej porze to samo tyczy się pory treningów... jednak wieczorami trenuje mi się najlepiej.

Od zeszłego tygodnia rozpocząłem zupełnie nowy system 5 dniowego treningu z tym,że są to 4 treningi a w 5ty dzień powtarzam trening z dnia pierwszego.
Dzisiaj trening klatki piersiowej i bicepsów!

Mój nowy plan treningowy:

Pon-Klatka/biceps
Wt-Czworogłowe/Łydki
Sr-wolne
Czw-Tricepsy/Barki
Pt-Plecy/dwugłowe
Sob-Klatka/biceps
Ndz-wolne
Pon-Czworogłowe/Łydki
Wt-Tricepsy/Barki
Sr-wolne
itd.


Od dzisiaj też z powrotem wskakuje na kreatynkę, będzie to stare,sprawdzone i co najważniejsze skuteczne CM3!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium