SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12057
Śledziłem pierwszy dziennik, ten również na pewno będę śledził i uczył się ;)
pozdrawiam i czekam na pierwszą wypiske z treningu :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja nie wiem jak to określić ale pierwszy trening zrobiłem we wrześniu 2008 czyli jak miałem niecałe 14 lat. Machałem hantlami od 2kg do 10kg wszystko było rozpisane splitem tylko mniej ćwiczeń niż teraz i mniej serii. Jak dotąd ćwiczę bez diety, bez supli oprócz białka i treningi też mam mało systematyczne, a mimo to widzę dużą poprawę i jest coraz lepiej. Jestem endo albo mezo. Od stycznia na 100% dietę będę trzymał bo na razie to co jem to jest ułamek właściwego odżywiania w tym. W WL 70kg MC 82kg Przysiad 72kg. Wiem, że każdy jest inny ale czy mam jakieś szanse na osiągnięcie sylwetki takiej jak w kulturystyce klasycznej - tam gdzie są ograniczenia w stosunku waga - wzrost?
wiek
: 16 w lutym
waga: 89-95 (różnie wskazuje)
wzrost: 183-185

Sorry, że z Twojego tematu robię lekki spam.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2010-12-08 15:12:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Karolu gratuluje formy, ciśnij dalej!!

Saider jeszcze dzisiaj wrzucę dokładną dietkę i suplementację, jutro możesz spodziewać się wypiski z treningu.

kotlet z takimi tematami zapraszam do tego tematu
https://www.sfd.pl/Pod_okiem_zawodowca__odpowiada_Tomasz_Bobrowski_oraz_Giszman-t416719-s168.html#post6
Tam możemy się rozpisać w tej sprawie, tutaj nie róbmy bałaganu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Cześć Dawid,
Powiadomki włączone, będę śledził na bieżąco.

Życzę Ci i wierzę, że osiągniesz to co założyłeś


zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684


2.Suplementacja

Jakieś dwa tygodnie temu skończyłem suplementację kreatyną, przez osiem tygodni leciałem na mono Creatine 200mesh+Taurine w dawkach:
DT:5gr.rano + 5 gr.po treningu
DN:5gr.rano
Przed treningiem brałem 20gr.Nitrobolonu 2

Efekt: to ok.+ 4kg

To był mój pierwszy cykl na mono od ponad 2 lat,wcześniej zawsze wybierałem jabłczan CM3, widać ta zamiana dobrze mi zrobiła.
Mineły już dwa tygodnie od kiedy odstawiłem kreatyne i póki co waga stoi w miejscu, moment odstawiania zgrał się razem z dodaniem 300 kcal z oleju z pestek winogron oraz LEUCINE FUSION, być może to miało wpływ na utrzymanie tej samej wagi.

Teraz moja suplementacja wygląda tak:

VITARGO
BCAA TURBO JET
LEUCINE FUSION
L-GLUTAMINE EXTREME
NITROBOLON ENERGIZER
ISOLATE
CASEIN100
JOINT THERAPY
MULTI PACK
POTAS
CYNK
MAGNEZ
VITAMINA C

BCAA TURBO JET dopiero co dostałem więc pierwsza dawka pójdzie jutro przed treningiem pleców. Wytestujemy i zobaczymy jak działa to nowe cacko.
LEUCINE FUSION biorę już dobre dwa tygodnie i definitywnie muszę stwierdzić że konkretna dawka leucyny po treningu o wiele lepiej mnie regeneruje niż podwójna dawka BCAA G-Force.

DIETA&SUPLEMENTACJA

Po przebudzeniu:8.30
50gr. VITARGO +5 GR. L-GLUTAMINE EXTREME+ 3 kaps.LEUCINE FUSION

1 posiłek:9.00
Omlet:100 gr.płatków owsianych, 10 dużych białek jaj, dwa żółtka.
Po śniadaniu:
1 tab.POTASU 600mg,1 tab.CYNKU 50 mg.,1tab. MULTI PACK, 1 tab.VIT.C 500mg

2 posiłek:12.00
100gr.makaronu „pełne ziarno” , 150 gr. Łososia lub Dorsza pieczonego/ 200gr. wołowiny brokuły.

3 posiłek: 15.00
jw. + 15ml.oleju z pestek winogron

4 posiłek:17.30
To posiłek przed treningowy:100gr. Ryżu basmati + 150/200gr piersi z kurczaka.+ 15ml. Oleju z pestek winogron.

Przed treningiem:
1,5 miarki NITROBOLON ENERGIZER+ 10 GR.BCAA TURBO JET + 40 gr.Vitargo
Od dłuższego czasu łączę Nitrobolon razem z Vitargo,po trzech miesiącach mogę powiedzieć że takie połączenie działa prze kozacko!!Polecam każdemu, od jutra dodam BCAA TURBO JET więc mam nadzieję,że będzie wypas

Po treningu:80 gr. Vitargo + 10 GR.BCAA TURBO JET + 3kaps.LEUCINE FUSION+ 10gr.L-Glutamina Extreme
30 minut później: 40gr. Isolate

5posiłek :21.00
100 gr. Ryżu basmati + 150/200gr. Piersi z kurczaka.
30 min. po posiłku:
1 tab.POTASU 600mg,1 tab.CYNKU 50 mg.,1tab.MAGNEZU 1000MG.,1tab. MULTI PACK, 1 tab.VIT.C 500mg

6 posiłek: 23.30
40gr.CASEIN 100+ 6 białek jaj + łyżka masła orzechowego

Za radą PAPAJA, zamieniłem ryż brązowy na basmati, na początku bałem się, że mnie podleje ale teraz po 3 miesiącach mogę stwierdzić, że luźno można szamać.
Podobnie jak ryż brązowy, basmati ma niski indeks glikemiczny jednak o wiele lepiej mi smakuje i co najważniejsze łatwiej się go je.
Zjedzenie100gr. brązowego ryżu zajmowało mi czasem do 40 min. teraz takiego problemu nie ma .
Na stałe też wprowadziłem do swoich posiłków wołowinę, kupuję zmieloną 95% i przynajmniej dwa razy w tyg.wrzucam do swoich posiłków.

Tak więc w skrócie najważniejsze zmiany jakich dokonałem w przeciągu ostatnich 3 miesięcy:
-w pierwszym posiłku zwiększyłem ilość białek jaj z 8 do 10
-dodałem ok.30ml.oleju z pestek winogron w dwóch posiłkach
-zamieniłem ryż brązowy na basmati
-na stałe wprowadziłem wołowinę do swoich posiłków



Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-12-08 22:30:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
No muszę przyznać że podziwiam cię , tyle kg w tak krótkim czasie i jeszcze w dobrej jakości.Szacuneczek , a co do pleców to masakra - ogromne .

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przesta średnio ok.2kg na miesiąc więc nie tak dużo ale dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Minerały po śniadaniu to są oddzielne tabsy czy pakiet w jednej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium