SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Bede napewno sledzil jak idzie Tobie ten trening.
Od siebie dodam tylko ze tam gdzie trenuje przychodzi pewien czarnoskory facet. Koles na oko ma ze 110kg jakosciowaj masy. Jest naprawde ogromny, cwiczy wlasnie eksplozywnie. Pierwszy raz jak go widzialem to myslalem ze poprostu zaladowal sok i macha zelazem. Po kilku tygodniach postanowilem z nim pogadac i okazalo sie ze ma duuuze pojecie o tym co robi. Wiec chyba jest to suteczna metoda treningowa a co najwazniejsze sa to nowe bodzce dla woich miesni. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Znana i stosowana metoda przez kulturystów (np.Jonnie Jackson),ciekawa teoria Dawid powodzenia

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Cześć,

zaciekawiło mnie to co piszesz, poczekam aż miną Tobie 4 tyg tego treningu i jakie efekty on Ci przyniesie, może wypróbuję tę metodę, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
A mine by sie wydawalo ze przy tej metodzie mozna zwiekrzyc ciezary a nie zmniejszyc, przeciez cwiczy sie jakby nie dokladnie.
Czy w takim razie Dawid zmieniles do tego treningu tezu cwiczenia? lub inne zestawy cwiczen? czy pozostales przy poprzednich tylko inaczej je teraz wykonujesz?

pozdrawiam i zycze zamierzonego celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
I co Dawid jakie odczucia po pierwszym takim treningu??

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2011-09-28 19:45:04

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Witam!!
Wczoraj dzień bez treningu, pełna regeneracja dobrze mi zrobiła dzisiaj czuje się wyśmienicie,pełen werwy na wieczorny trening bicepsów i tricepsów!!
Na klatce fajne zakwasy tak więc trening wcelowany w 10tke.

kwasny28 tak jak pisałem mimo szybkości wykonywania powtórzeń eksplozywnych staram się aby w pełni kontrolować pracę mięśni, tak więc cały czas technika tych ćwiczeń wygląda dobrze z tym, że wykonuję powtórzenia dwa razy szybciej.
W niektórych ćwiczeniach zmniejszyłem nieco ciężar żeby nie zrobić sobie krzywdy, przy treningach np. klatki piersiowej nie trudno o zerwanie mięśnia przy dużych ciężarach i mniejszej kontroli w fazie ekscentrycznej powtórzenia.

Gigant przecież napisałem we wcześniejszym poście jakie odczucia po pierwszych dwóch treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Wiem czytałem na ale mimo to zapytałem ,powodzenia Dawid na następnym treningu

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969






Sory Dawid Nie mogłem się powstrzymać Wrzucę zdjęcia które znalazłem na FB Trec'a


Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-09-30 16:37:06

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobre foty fajna impreza była widać ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium