SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GISZMAN "PRIORYTET MASA" -zdj.str.60

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684




Witam wszystkich!!
Zacząłem właśnie 4 miesiąc budowania masy mięśniowej, przez te kilka miesięcy nastąpiło trochę zmian w diecie, suplementacji, treningu i co najważniejsze w sylwetce.
Na starcie, na początku września waga wskazywała ok.87kg.,
https://www.sfd.pl/Dawid_Geler_GISZMAN_trening/dieta/suple/news-t526219-s25.html

W chwili obecnej dobiłem do 93kg. nie tracąc przy tym tak bardzo na jakości, mięśnie brzucha z rana są cały widoczne więc nie ma źle
Można masować dalej hehe
Tak jak miałem w planach zwiększam masę bardzo powoli tak aby mieć wszystko pod kontrolą i nie zalać się za nadto. Wraz ze zwiększaniem masy mięśniowej udaje mi się również zwiększać siłę w podstawowych ćwiczeniach takich jak przysiad czy wyciskanie na ławeczce z czego jestem bardzo zadowolony ale o tym później.

Postaram się opisać wszystko w pod punktach jak to wyglądało przez ostatnie 3 miesiące:
1.Dieta
2.Suplementacja
3.Trening
4.Rozgrzewka:czyli jak zapobiegać kontuzjom


Dzisiaj foty z obecnej formy, czyli „masa pełną gębą „ chociaż tej gęby nie mam jeszcze takiej okrągłej jak to bywało w przeszłości











Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2011-02-02 20:43:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Cześć, Dawid właśnie zauważyłem, że założyłeś temat.

Super w dobrym momencie to robisz bo trochę podpatrzę od Ciebie jako mojego głównego prowadzącego, mentora itp.

Także, Łam Nogi, Ręce - powodzenia nie życzę, a cel musisz osiągnąć.

Będę śledził i uczył się od Ciebie.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Również będę zaglądał. Czekamy na opis. Z twarzy bym CIę nie poznał, inny człowiek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Będę zaglądał bo pewnie dużo będzie można się nauczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Właśnie, zachęcam do sprawdzenia tych filmików, są one również w naszym mini dziale - TREC TV.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Noooo Dawid plechy masz wieeelkie,widzę że masa poszła konkretnie.Ciekawe tematy będziesz poruszał więc na pewno będę tutaj codziennie zaglądał.Pozdro i przyrostów życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Jabi mam nadzieję,że dzięki temu tematowi pomogę Tobie jak i innym,do obejrzenia filmików również zachęcam bo poruszonych jest tam na prawdę wiele tematów związanych suplementacją,odżywianiem i treningiem.

W tym temacie będziecie mogli obserwować jak z biegiem czasu i dodatkowych kilogramów( mam nadzieję) wprowadzam zmiany do swojej diety, treningu i suplementacji.
Będę eksperymentował różne metody treningowe, różne programy oraz ćwiczenia, zobaczymy jaki będzie finał pod koniec roku 2011.
Celem jest dobrej jakości masa mięśniowa oscylująca w okolicach 100-105kg.
Kończę już pisać podsumowanie diety z okresu pierwszych trzech miesięcy, tak więc niebawem je tutaj wrzucę.

Zmieniony przez - GISZMAN w dniu 2010-12-08 10:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
ooo ładnie poszedłes.super tak dalej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Witam Kolego,widze że już jest dobrze i nie wątpie że będzie duuuużżżo lepiej.Jak coś to zawsze służe dobrym słowem i oczywiście będe obserwował i uczył sie równiez od Ciebie.

Wieże w ekstremalnej pociszniesz lepiej niz w klasyku,masz możliwości i kupę silnej woli walki-poprostu wiem że to trzeba kochać,nic na pokaz.

Pozdro Dawidos.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dzięki panowie za dobre słowo,motywacji nigdy za wiele!!

Tomku niemal od pierwszego startu służyłeś mi dobrą radą i pomocą, tak więc i teraz liczę na Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEFINICJA SEZON 2011

Następny temat

JaBi - jabolcokk - Bo chce być WIELKI ! - MASA 2010/2011

WHEY premium