SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 214656

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
robicie zmiany w diecie, gdy schodzicie z t3? szło u mnie max 75mcg przez około 8tyg.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Jaka powinna być proporcja mastera do testo żeby master zauwazalnie zaniżył estrogen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Favorite
robicie zmiany w diecie, gdy schodzicie z t3? szło u mnie max 75mcg przez około 8tyg.

Ja zanim zeszłem od razu wbiłem na więcej kalorii i jeszcze tydzień hormony tarczycy pociągnełem. Potem ostawiłem już będąć na wysokich koloriach zarówno t3 jak i cardio wbijacjąc od razu na masę z siłowym 6xweek. Póki co jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Panowie kiedyś do cyklu na teście smiało łykało sie proviron min. na zbicie estro. Teraz generalnie widze że metoda niepolecana, czemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Nie koniecznie niepolecana. Niedawno czytałem że Łukasz Kazimierczak - FUTUREBODY w MD opisywał jakiś cyklon i dawał proviron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Może dlatego, że na dłuższą metę jest kancerogenny?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 758 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29576
Karpiu avek zaj**isty. Konkrenta forma.

„Citus, Altius, Fortius” - „Szybciej, Wyżej, Mocniej”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
listek20
Panowie kiedyś do cyklu na teście smiało łykało sie proviron min. na zbicie estro. Teraz generalnie widze że metoda niepolecana, czemu ?


Bo nie dziala

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62037
Jest cos skutecznego na wielkie, czerwone, bolace syfy na plecach na trenie?
nigdy nie mialem problemu, a teraz w 6 tygodnu zaczely mi sie pojawiac.
leci 5iu gh, co jeszcze dodac? Glutation urywa mi dupsko.

z antybiotykow mam davercin smaruje punktowo jak cos sie pojawia plus acne derm na calosc, ale akurat syfy umiejscowione sa po bokach prostowników a tam ciezko sie dziala.

Zmieniony przez - kulmasBAN w dniu 2014-02-24 16:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Kiedyś używałem takiego czegoś jak Davercin i pomagało, ale to w okresie dojrzewania Ostatnio się zastanawiałem, czy sobie nie skołować i polecieć jakiś czas.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium