SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
też to kupiłem, i 0 odczuć dlatego leży sobie. Ogólnie witamin z supli nie polecam, warzywa i jeszcze raz duze ilosci warzyw + ew herbatki w termosie z roznych wyciągów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7569
KoliF
controlled labs orange triad
Jest tu jakiś składnik który może powodować że słabo śpie ? niby jestem w miarę wyspany ale 5-6h to za mało :/


magnez suplementujesz dodatkowo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
tak 500mg z olimpu
controlled labs orange triad zauważyłem że po tych witaminkach odcień skóry mi się zmienił tak jak bym chodził na solarium a nie chodzę ostatniio :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7569
KoliF
tak 500mg z olimpu
controlled labs orange triad zauważyłem że po tych witaminkach odcień skóry mi się zmienił tak jak bym chodził na solarium a nie chodzę ostatniio :D


1 kapsułka / 555mg chelatu aminokwasowego magnezu ALBION®, w tym 100 mg magnezu, 5 mg witaminy B6

ten bierzesz ? bo w tym tak naprawde wychodzi tylko 100mg magnezu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
2 tab tego
chelat aminokwasowy magnezu ALBION 1390 mg
w tym:
250 mg magnezu,
2 mg witaminy B6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7569
kup lepiej cytrynian magnezu tak by wychodzilo 400-500mg na dobe.
kiedy suplementujesz go? ja zauwazylem, ze jak dam przed snem to potem ciezko mi sie dobudzic własnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
zapomnijx4
też to kupiłem, i 0 odczuć dlatego leży sobie. Ogólnie witamin z supli nie polecam, warzywa i jeszcze raz duze ilosci warzyw + ew herbatki w termosie z roznych wyciągów.


I uważasz, że warzywami i herbatką uzupełnisz wszelkie niedobory witamin, czy tym bardziej minerałów? Dla odczuć to kup przedtreningówkę z geranium, a nie witaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Dokładnie
Z witamin polecam Adam Now.Teraz,kiedy jestem już długo off,okazuje się,że zwykłe ZMA wywala testosteron w górę i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.Na bombie bardzo często miałem wrażenie,że nie odczuwam działania pewnych supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Sadystą dla swojego organizmu nie jestem żeby na geranium jechać
Tak uwazam ze wszystkie niedobory o wiele lepiej uzupełnić warzywami, owocami i to jest o wiele bardziej odczuwalne.
A co do Adam now multi sport dla mężczyzn, też 0 odczuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
zapomnijx4
Sadystą dla swojego organizmu nie jestem żeby na geranium jechać
Tak uwazam ze wszystkie niedobory o wiele lepiej uzupełnić warzywami, owocami i to jest o wiele bardziej odczuwalne.
A co do Adam now multi sport dla mężczyzn, też 0 odczuć.

a tak na zdrowy rozum, jak chcesz wytaminy/minerały poczuć ?

btw. poza tym jak bys chcial uzupełnić wszystkie witaminy i minerały z warzyw to byś musiał ich chyba z pare kg jeść, serio, teraz są takie czasy gdzie te owoce,warzywa wcale nie są tak bogate jak kiedyś, ale to chyba oczywiste
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium