SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213304

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
to nie chodzi o te pojedyncze bole tylko o caloksztalt brazilian to bedzie kilka pociagniec, a nie koorwa godzina meki
Ja nie jestem wrazliwy na bol, ale to mnie rozyebalo, 48h jak tylko moglem to siedzialem na dupie bez koszulki z lapami jak najdalej do ciala,
a skore mialem tak spuchnieta jakby antka z insa napyerdalal, wygladalem na 5kg +
wogole krew sie lala jak ona to robila, to nie jest normalne za hooya

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
no trzeba bylo wiecej golic to cebulki jeszcze mocniejsze by byly
chyba sie nie kapales w cieplej wodzie 24h po woskowaniu ?
po 5 razach to juz sie nic nie czuje nawet ja chodze caly tyl caly przod 25 min calosc

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2013-12-17 18:22:20

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Kapalem
No dobra, moze bol sie zmniejsza, ale co z wrastaniem sie ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
no to dlatego 48godz byles rozj**any po tej cieplej wodzie 24 godz nie mozna po wosku bo skora jest podrazniona pozniej juz nie wrastaja tez tak mialem na poczatku teraz to moze mi z 10 wrosnie i tyle ten ingrown duzo daje i trzeba sie myc pilingiem to zdziera stary naskorek

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
czyli co b-50, najlepiej w ogole nie golic tylko od razu iść na woskowanie to bedzie mniej bolec i szybciej sie z tym problemem uporam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699708
lepiej opalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
ale to woskowanie to chyba przeyebane jest? jak ktos ma cale plecy, cale barki,kaptury, tricepsy, bicepsy itd we wlosach to bedzie ciezko taki obszar pojechac woskiem. Co z pachami? i trudniej dostepnymi miejscami?

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zapomnijx4
czyli co b-50, najlepiej w ogole nie golic tylko od razu iść na woskowanie to bedzie mniej bolec i szybciej sie z tym problemem uporam?


tak

ja robie klatke brzuch cale plecy babce zajmuje to 25 minut jak zaczynalem to z godzine bylo pieprzenia z tym z czasem odrastaja coraz slabsze i nie takie grube jak sie golilo to za glupote trzeba placic bolem tez to przerabialem na poczatku

edit jak ktos sobie da pachy wywoskowac to wszedzie da najwiekszy bol pod pachami z tego co mi zawsze babka mowila

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2013-12-17 23:41:08

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Panowie jak wpierniczam tabcin to moge kawe doyebac? Dzis zaraz wezme 5ta porcje po 2tab i za 4h trena chcialem isc. Katar gardlo juz przechodza po tym tabcinie. Ponoc ma tam jakas pseudoefydryne

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2013-12-18 15:35:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699708
potrzebuje badań odnośnie wpływu testosteronu (dawek) na wątrobę
jak ktoś ma to niech zarzuci
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium