SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Też bym podzielił to na 4 dni (no chyba, że naprawdę nie możesz). Jak do tej pory jechałeś stałym ciężarem, daj piramidkę np: 1 seria 12, 2-10, 3-8, 4-6, z progresją ciężaru. Zrób takie 3 ćwiczenia podstawowe na mięsień, a na koniec dodaj jakieś 3 serie łączone, np: rozpiętki i przenoszenie, łączone po 12 powt.

Powinno dać to dodatkowy bodziec mięśniom. I nogi bym dał, jak Flex, na osobnej sesji.

Ja od przyszłego poniedziałku wchodzę na: klatka-tric, plecy, wolne, barki bic, nogi. jak mi nie będzie pasić to zmienię. Chcę się skupić na barkach i plecach, a łapki to tak po macoszemu trochę, dlatego dodałem do tych dni, natomiast plecy i nogi chcę dać koniecznie na osobnych sesjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Tak mysle o drop setach. Zeby tym zaczac cykl. Drop set w 1 cwiczeniu na kazda partie. W sumie macie racje rozloze na 4 dni. Co poeie ie na te drop sety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
W sumie moze masz racje zrobie plasko i skos 4 serie piramidka. Dorzuce cos do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Klatę robię: wycisk skos - 5 serii, wycisk hantle skos - 4 serie, łączona - rozpiętki i przenoszenie 4 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, z tego co wiem kilku leci na UD2.0
Możecie polecić jakieś nisko tłuszczowe sosy do makaronu/ryżu?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22235
Panowie jest na sibucaf termogeneza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
endoskopia tenotomia bioder
Dzis jest 1szy dzien po operacji. Jeszcze dzis z tych dziurek krew mi sie rano lała ciurkiem, ale teraz juz jest ok, jedynie mam te biodra bardzo obolałe ale o kulach daje rade chodzić.
Pojechał bym sobie za 2-3dni na silownie pocwiczyc chociaz na maszynach izolowanych, albo delikatny trening taki jak robilem wczesniej z wylaczeniem nog, brzucha, prostonikow.
Jest to głupi pomysł czy nie?
Może mi ta rana się roz.pierniczyć na tej silowni??!?
Jakiś innych powikłań mogę sie nabawić?
Wiem ze tutaj jest duzo doswiadczonych chlopów, a nie chce zeby towar sie marnował, bo akurat leci 5tyg testo :/
A może po prostu zmniejszyć na 2tyg dawkę do 300mg ew żeby podtrzymać stężenie i jak wroce wpelni do zdrowia to dalej bic 700mg ew??
Czy lipa sie zrobi z takiego cyklu.

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2013-09-03 20:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699716
rkarpinski
Panowie, z tego co wiem kilku leci na UD2.0
Możecie polecić jakieś nisko tłuszczowe sosy do makaronu/ryżu?


ja tam sosów nie stosuje
przeważnie ładowanie robię na słodko
czyli dużo słodzika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, powiedzcie chlopy czy na trenie A, zauwazyliscie moze zmiane zapachu/smrodu potu? Czy mam haluny jakies? heh

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
No pewnie, standard

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium