SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470157
dip karmel i czekolada ok w smaku, majonezów nie polecam, bbq pikantny ok, masło cynamonowe-rodzynkowe też może byc ale tak jak pisze nie próbuj tego od razu po przyjściu paczki tylko wsadź do lodówki od razu lepiej smakuje, ja jak lepiej z kasą będzie robię zamówienie na parę dipów i sosów do mięs, i masełek, reszta mnie nie interesuje bo te sosy, syropy szybko idą ten link z alledrogo co ktos wrzucał to polecam odwiedzic stonke sklepu i jest prawie wszystko po 18-20 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Czy aż takie problemy jak kubsztix opisywał wcześniej to norma? Oj nie wiem.
Możesz spróbować bo to fajny środek ale w Twoim przypadku to ryzykowna zabawa będzie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Tyle magnezu to zalecenie kardiologa, powiedzialem mu co 5 i mowil, ze magnez powinien robote zrobic, wiadomo, ze bylo gadanie, zebym sie zastanowil czy gra warta swieczki itp. itd. Tak wlasnie sobie rozmyslalem ostatnio to wydaje mi sie, ze cos w tym musi byc, bo nie trwalo to dlugo, zanim praca serca sie unormowala, tylko zjadlem magnezu 1,5gr i na drugi dzien juz wszystko si. KabaSss poczytaj w dziale olimpa o bialkach

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
akurat w dziale olimpa to sama propaganda
skład jest pewny tylko smak ostatnio trochę kiepskawy
jak lubisz rarytasy to kup coś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dla mnie smak jest ok, rzecz gustu, wiadomo
z tym ze mowie o smakach typu kokos, advocat (kozak), migdal etc, owocowe mi nie podchodza

KruQ mialem na mysli generalnie problemy magnezowo potasowo sodowe przy trenie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
pierwsze partie plusa miały dobry smak truskawka- banan smak przypominał gumę balonową z dzieciństwo
potem kupiłem truskawa-banan i już kilka miesięcy leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bo sie objadles i Ci zbrzydlo, ot co
Jesli chodzi o smak to polecam tez EXP infusion megabola
z drozszych trec nitroprogen, trek perfect whey
nie polecam trec whey 100 zaden smak mi nie podszedl

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
raczej to że zacząłem jeść sciteca
jak dla mnie smaki rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94605 Napisanych postów 364562 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669442
sciteca czekolady wymiatają

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
już chyba piłem wszystkie smaki - nie było smaku który by mi nie podszedł
ale smaki z czekoladą pycha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium