SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699720
thx to czytałem ,bardziej mi chodzi o zmiany ogniskowe powstałe na wskutek wysokich dawek testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
- www.cenegenicsfoundation.org/library/library_files/Effects_of_Chronic_Testosterone_Administration_in_Normal_Men.pdf

Wysokie dawki w medycynie to pojęcie względne

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Flex nie znajdziesz, nie ma takich badan
mozesz znalez najwyzej opisy jakich pojednczych przypadkow gdzie wnioski najczesciej mozna podwazyc,
W medycynie badania na naszych dawkach bylyby wg nich nieetycznie dlatego tez takich badan nie bylo i nie bedzie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Panowie mam pytanko. Teraz jestem na trenie i propku, nadchodzi czas szamania winka powiedzcie mi bo sie pogubilem troche, tutaj bardziej chodzi mi o zakonczenie czyklu. Od jutra zapodaje winko 40mg/ed, nie wiem czy moze byc tak, ze zakoncze najpierw tren 3 tygodnie przed koncem winka i analogicznie za tydzien zejde z propa i ostatni tydzie zakoncze winkiem?
Za tydzien wychodzi, ze mam hcg zapodac, a po winku chce na mostek wejsc. Czy tego enana mostkowego przybic wczesniej, zeby sie wkrecil na obroty?


Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-12-19 02:18:33

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-12-19 02:19:38

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Tak będzie dobrze. Kończysz tren, potem prop i winko na koniec. Możesz z ostatnim propem przybić już pierwszy enan, potem z ostatnim winem i potem już docelowo ew. Ja dlatego po propie wolę mostkować mixem, bo nie mam z tym problemu i od razu wchodzę na mostek. Parokrotnie sprawdzane. Będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Skint opisał Ci to wszystko idealnie. Dobrze robisz kubsztal

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Skint, tutaj zapomnialem o mixie, faktycznie jest to dobry plan.
Dzieki, ale fajne chlopacy

edit: Niedlugo sie odezwe, zebyscie pomogli mi wyjsc z wiru koksowania, haha. Bo troszke sie przeciagnelo a nie chce, zeby sisior sie schowal do doopy. Ale jeszcze mostek i ladna redukcja. Pozdr.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-12-19 11:11:43

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
A proszę, jesteśmy tu po to, żeby pomagać

A po co kończyć. Niech Cię ten wir wciągnie

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2013-12-19 11:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
skint73
A proszę, jesteśmy tu po to, żeby pomagać

A po co kończyć. Niech Cię ten wir wciągnie

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2013-12-19 11:16:24


No ten wir juz ze 3 lata sie ciagnie, takze chcialbym z rok odpoczac, no chyba, ze odezwie sie ktos kto nonstop jest ON i podniesie na duchu, ha.
"Jest tu jakis kozak?".... Prosze odezwij sie

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium