SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację vol 4

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 213397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To niech nie p******i tylko sprawdzi
Sprawdzałem paskami ketodiastix i cały czas ketony w moczu.
Czyli tak

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
dzisiaj na IF mialem okolo 1500 kcal... dało się wytrzymać, więc pewnie i 1300 bym te 14 dni zniósł... jak z VLCD wychodziles? podbijales fat czt carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
karpiu ale polowa snickersa czyli jakies 15g wegli ;/ warzyw dzis nic nie jadlem moze jednak dalej w ketozie jestem:| normalnie w ciagu dnia mi wychodzi 20-30g wegli, suchosc w gebie tez jest ale taka bez tragedii. Jaka cena tych paskow?

Zmieniony przez - nommad w dniu 2014-02-20 22:09:32

Zmieniony przez - nommad w dniu 2014-02-20 22:11:34

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148855
takie szybkie info co do tego mastera z przed paru stron.

pisałem z tel na szybko mój błąd, chodziło oczywiście o jakieś kryształy w środku ampułek. wsadziłem to do garnka prawie gotującej się wody (80-90stopni) na dosłownie parę sekund i od razu poszedł strzał bo ładnie się rozpuściło. wszystko gra, żadnego bólu itd.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Obciąłem węgle pod koniec redukcji do 100g chyowo się czuję. Bóle głowy, brzucha ( chyba wątroba ) niechęć do życia. Też tak macie, czy coś innego mnie złapało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
U mnie są obcięte do kilku g dziennie. Normalna sprawa z samopoczuciem złym ale z brzuchem ani wątroba nic się nie dzieje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Panowie po co się męczycie na keto, nie umiecie normalnie na bilansie redukować?

Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2014-02-21 11:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja się na keto nie męczyłem, dla mnie to była przyjemność chodzić cały dzień z płaskim brzuszkiem
Widocznie aktualna forma i chęć dopalenia fatu do granic możliwości tego wymaga i co Ci do tego?

Naucz nas redukować na zbilansowanej o mistrzu!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Może dlatego że jest o wiele szybsze i skuteczniejsze a jak ktoś ma jaja to wytrzyma bez problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pewnie już będzie ciut wolniej szło niż wcześniej bo mam fatu zauważalnie mniej ale liczę na konkretne dopalenie przy dużej ilości aero i ketozie.
Prążki na dupie będą jak nic!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

meta+enan+bold+prop+wino

Następny temat

masa 3 cykl

WHEY premium